Megéri ps4-et venni?

Figyelt kérdés

Ez lenne az első játék konzolom. Összetudnám gyűjteni rá a pénzt 2019 végéig.


De elvileg 2020-21-ben megjelenik a következő generáció.


Mit tanácsoltok? Vegyek egy ps4 et amint összegyül rá a pénzem vagy várjak a következő generációra, ami szerintem sokkal jobb választás lenne?



2019. aug. 22. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Februarban el tudod donteni. Elvileg akkor jon a ps5. Ha lesz annyi penzed, hogy meg tudd venni, akkor azt vedd, ha nem, akkor ps4.
2019. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is jelenleg ezen gondolkodok, legkésőbb szeptemberben veszek egy használt PS4-et és azzal kihúzom a PS5-ig.


A PS5 legvalószínűbb megjelenése 2020 november vagy december és jövőre már biztosan kijön.


A legkorábbi megjelenés április lehet, mert pár hónapja mondta a Sony hogy 1 éven belül biztosan nem jelenik meg a PS5 (2019 áprilisában mondták ezt)


Megjegyzés: kíváncsi leszek ki a franc fog venni majd Xbox Scarlett-et :D

2019. aug. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A helyedben azért elgondolkodnék egy xboxon a gamepass miatt ha ennyire szűk a keret.
2019. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megjelenik a ps5 akkor nálam lesz egy eladó ps4 pro. Idén vettem májusában. Ez már az újabb halkabb kiadású változat.


Olyan 200 euro körül ha érdekel majd esetleg keress meg itt üzenetben.

2019. szept. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!