Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a baja a Bluetooth...

Mi lehet a baja a Bluetooth hangszórómnak?

Figyelt kérdés
Van nekem egy Navon Nws-63Bp hangszóróm. Ma mikor zuhanyzás közben hallgattam rajta zenét ismeretlen okok miatt elkezdet sípolni.(a zenét nagy hangerőn hallgattam).Ez így ment nagyjából 5 percig utána kikapcsolt.(Mikor bekapcsoltam már kb 10-15 vagy annál kevesebb % volt benne). Arra gondolok valami hibakód lehetett mint Pl.:számítógépeknél. Ez ellőt nem csinált ilyesmit.

2019. aug. 26. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Az akku halódik, a túl nagy hangerő annyi áramot próbált felvenni az akkuból, amit már nem tudott kiadni. Ki kell cseréltetni, addig is alacsonyabb hangerőn van esély, hogy egy ideig még működik.
2019. aug. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. aug. 26. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!