Mivel magyarázható, hogy elromlott, aztán helyrejött az okoskarkötőm?

Figyelt kérdés

Hozzáértők, vagy akik tapasztaltak hasonlót...

Jópár napja elromlott az okoskarkötőm érintőképernyője, a többi funkció viszont működött rajta, leszámítva az ébresztőórát. Nem tudom miért, zuhany után megetett tönkre valami, pedig vízálló ... Utána feltelepïtettem az update-t, csutkára töltöttem, nem volt jó. Nem tudtam vele mit kezdeni, a telefonnal is szétkapcsoltam és teljesen lemerült. 2 nap múlva feldugtam a gépre tölteni, semmi életjelet nem adott a képernyő. Nagy meglepetésemre egy egész napi töltés után levettem róla és teljesen jól üzemel. Most viszont nem tudom ez hogy lehetséges. Kicsit félek, hogy csak véletlen jó és megint el fog romlani. Szerintetek?



2019. szept. 6. 01:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Mégis van egy hiba: teljesen random időközönként bekapcsol a képernyő magától
2019. szept. 6. 01:43
 2/5 anonim ***** válasza:

"Mivel magyarázható, hogy elromlott, aztán helyrejött"

Elektronikus eszközöket nem viszünk a zuhany alá.

Ha mégis, akkor mindenki magára vessen.

Nem tudjuk milyen cuccod van, nem is lényeges, ha bepárásodik, akkor onnantól bármilyen problémája lehet.

2019. szept. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Túlképzett.
2019. szept. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ez vízálló és úszáshoz is lehetne használni.
2019. szept. 6. 18:34
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mennyire aktuális még, de azóta megjavult vagy nem? Kiderült, hogy mi volt a probléma? Mert hasonló problémák jelentkeztek az én okoskarkötőmnél is.
2023. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!