Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri Xiaomi laptopot venni?

Megéri Xiaomi laptopot venni?

Figyelt kérdés

Egy rokonom megy Kínába és odaadnám neki a pénzt előre. Nagyon sokféle Xiaomi laptop van és találnék olyat, amire futja (300000-nél nem akarok többet kiadni), olyat szeretnék ami fém, mert nagyon tetszik ez a dizájn.

Az a kérdésem, hogy megéri az árát? Nyilván fel kellene áldoznom az "értelmes" billentyűzetet. Ezen kívül el kell mondanom, hogy nem vagyok valami türelmes, tehát nekem olyan gép kell, ami hasít. Mit gondoltok, tudja ezt nyújtani egy Xiaomi laptop? Vagy esetleg ennyiből már jobban megérné itt venni magasabb kategóriájú gépet?


2019. szept. 7. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Hiába jó, ha garanciális probléma esetnén nincs hova fordulni, én nem adnék ennyit egy olyan laptopért, amihez nincs rendes garancia.
2019. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokfajta Xiaomi laptop van, ha nem írod, hogy melyiket akarod venni, akkor nehéz megmondani, hogy megéri-e az árát. Biztosan olcsóbb Kínából, de hogy megéri-e? Hasonlítsd össze, hogy hasonló kategóriájú, itthon vásárolt gép mennyi lenne és hogy neked megéri-e.
2019. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A xiaomi telefonokba olcsó, de laptopokba eléggé túlárazott. Vegyél dell vagy fujitsu, asus stb. laptopot, jobban megéri(szerintem)
2019. szept. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!