Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Sennheiser 4.40 HD alkalmas...

A Sennheiser 4.40 HD alkalmas hétköznapi, utcai használatra?

Figyelt kérdés

Azaz, nem fog leesni a fejemről ha sétálok, buszozok, nem hallatszik keresztül a zene nagyobb/normál hangerőn, nem kell a nyakamra kötni a kábelt hogy ne akadjon be mindenhova, ilyesmi.

Egyéb alternatívákat ismertek?


2019. szept. 7. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Van olyan fejhallgató, ami csak úgy leesik az ember fejéről?? Na ma is tanultam valamit!

A kábel hossza általában ugyanolyan minden fejhallgatónál, a specifikációban fel van tüntetve. Ha hosszabb/rövidebb kell, akkor az alapján keress.

Még a fülbedugós fülhallgatókból se lehet kint hallani semmit egy zajos utcán/bkv-n.

Szóval ezekkel a tulajdonságokkal amiket megadtál, úgy kb. 3732db fejhallgató létezik.

2019. szept. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nos, ezzel nem értünk egyet.

Igen, van olyan fejhallgató, mert az nem rácuppan a fejedre kétoldalt. Örülök, hogy tanultál valami újat!


A fülbedugós füleseket pont azért nem hallani kívülről, mert a füledbe dugod, viszont fejhallgatóknál előfordulhat, hogy hallani azt, amit hallgatsz. Személyes tapasztalatom a Sony és JBL fejesekkel volt, de akár neten is találhatsz rá példát, pl LinusTechTips-től egy teszt videót.


Szóval ezekkel a tulajdonságokkal talán mégsem igaz, amit állítasz ;)

2019. szept. 7. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nos továbbra se értünk egyet, dehát ilyen az élet :)

Egyik 20+ ezer Ft-os fejhallgató se fog leesni a fejedről

A fülbedugós füles nincs szigetelve kívülről ellentétben a fejre rakhatókkal, ezért azokból jobban kihallatszik a hang. De utcán / bkv-n akármiből is csak akkor hallatszik ki bármi, ha olyan hangerővel hallgatod, ami már egészségtelen. Persze tudom, hogy vannak akik így hallgatják, ők azok, akiknek már 35 évesen olyan a "hallásuk", mint egy 90 évesnek.

2019. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hehe, ezutóbbival egyetértek :D de nekem azért kellene, hogy ha nagyobb is a hangerő, ne hallatszodjon ki, mert az én fülem rossz, de ez már nem ide való téma.
2019. szept. 7. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!