Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Smart TV-k használhatóak...

A Smart TV-k használhatóak laptop mellé 2. monitorként?

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 22:46
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezt a TV-t néztem ki:


[link]

2019. szept. 7. 22:52
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bármelyik ma kapható TV használható monitorként a HDMI-csatlakozón keresztül, ami a DVI-kimenettel is egyenértékű (átalakítható).

Némelyik TV-n még D-Sub bemenet is akad, bár kiszorulóban van.

Azt viszont nem tudjuk, neked mit tud a laptop.

Tehát ez nem a smart képesség függvénye. Smart TV-t arról ismered fel, hogy LAN-csatlakozó is van rajta az internethez, illetve opcionálisan Wifi is.

2019. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Az egyik HDMI-be dugod a laptopot hosszú madzaggal. De ezen a tv-n minden van, lavórra is köthető.


Nekem eleve egy külön 22"-os monitor van, így a TV-t lan-al kötöttem be. Filmet 1 kattintással igy is át lehet küldeni az egér jobb gomb - átküldés eszközre címszóval win10 alatt. De ha a monitor elé betennék egy elosztót akkor lehetne a TV-n is mindent látni, csak annak így nem sok értelme van. Perpill 3 képernyőt tudok kezelni, a laptopét, a külső monitort és a tv-t amire filmet lehet átzavarni.


Ha lenne egy chromecast is akkor a google chrome önmagában átküldhető lenne, ez például DIGIonline TV nézegetéséhez használható.

2019. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!