Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudtok jobbat a BOSE fejhallga...

M.Csaba71 kérdése:

Tudtok jobbat a BOSE fejhallgatónál azonos áron vagy olcsóbban?

Figyelt kérdés
Nekem van és elégedett vagyok a hangjával, a kényelmes viselhetőségével, stb. Viszont simán lehet, hogy van sokkal kellemesebb hangú vagy szebb hangú is, csak nem volt módom kipróbálni azaz nem ismerem. Tudtok ilyet mondani? Átlagos hallású és átlagos zenéket hallgató ember vagyok, nem a brutál mély és nem a 130 dB hangerő a cél, hanem hogy kényelmes legyen és szépen, kellemesen, részletezően szóljon.

2019. szept. 10. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
A BOSE egy márka, nem egy fejhallgató.
2019. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy olyan emberek válaszát várom, akik érdemben hozzá tudnak szólni és nem érzik magukat menőnek azért, mert odavetnek egy semmitérő mondatot. A trollkodás kb. annyira értékes és annyira érdem, mint késsel belevésni egy padba, hogy "Itt jártam."
2019. szept. 10. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el a kérdésed, és utána az első válaszom, ha még mindig nem esett le akkor nincs miről beszélni.
2019. szept. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A #3-nak: az igaz, hogy nem konkrét típust írtam, de az, hogy "BOSE fejhallgató" azt jelenti, hogy ennek a cégnek a fejhallgatói. Ez azért leszűkíti a kört, mert nem tartozik bele a CD lejátszó, a bluetooth hangszóró, a házimozi. Olyan, mint amikor azt mondták, hogy Sokol rádió. A Sokol a gyár, a márka és több fajta rádiót gyártott, de senki sem akadt fenn rajta, hogy miért nem konkrét típust írtak. Egyrészt, mert kb. azonos minőséget hoztak. Ebben a konkrét esetben azt kérdeztem, hogy a BOSE által gyártott fejhallgatóknál van-e lényegesen jobb, más gyártó által gyártott, olcsóbb áron. Ez teljesen normális kérdés. Pl. nekem Bose QuietComfort 35 II van konkrétan, de nem ez számít, hanem nyilvánvalóan azonos kialakításút azonos kialakításúval érdemes összevetni. Azon kívül, hogy érdemben semmit sem válaszoltál, arcoskodsz, kioktató stílusban írtál. Értem én, hogy ez nem jól képzett szakemberek fóruma, de azért egy minimum színvonal elvárható lenne, gondoltam, hátha akad olyan, aki konkrét választ tud adni és olyan is, akit érdekel a téma.
2019. szept. 11. 18:49
 5/9 anonim válasza:

Figyelj lényegében nem biztos, hogy kötekedésképpen írták. Értem, hogy sok itt a troll. Valóban, de tényleg nehéz így van BOSE fejhallgató 60 ezer és van 120 ezer forintért is.

Most alapból a BOSE egy nagyon jó márka! Én ajánlanék neked két minőségi teméket, amelyekben szerintem tuti nem csalódnál. Az egyik ilyen fejhallgató a Beats Audio Studio3 Skyline gyönyörű kivitelezés, esztétikailag szerintem az egyik legszebb fejhallgató. Ez valóban szintén egy minőségi termék, nagyon jó hangzás, kiváló zajszűrés, erős akksi, kényelmes viselet, szuper termék.

A másik pedig egy fülhallgató, bár tudom fejhallgatóra kérdeztél konkrétan, de ez a cucc elég prémium szerintem biztosan nem mondanál rá nemet. Ez a termék pedig a vezetéknélküli Sennheiser Momentum True Wireless fülhallgató. Kényelmes viselet, vezeték nélküli, erős akksi, nagyon jó hangzás, szerintem k.va jó cucc! Keress rá a neten nyugodtan. Szerintem ha eddig BOSE fejhallgatód volt, akkor olyan 60-100 között terveztél. Ezek a cikkek pedig beleférnek, és tényleg nagyon jók.

2019. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Köszönöm, valami ilyen választ vártam: szubjektív véleményt, konkrét típusok megnevezését. Jelenleg nem akarok venni fejhallgatót, viszont szakmailag érdekel a dolog, ki hogyan látja, illetve, hogy alaposabb termékkereséssel találhattam-e volna lényegesen jobbat a jelenleginél. Ha lehetne pontozni, ötöst adnék a válaszra.
2019. szept. 17. 14:26
 7/9 anonim válasza:
Szívesen, én is amúgy érdekelt vagyok ebben a témában. Sokat szoktam böngészni ilyen tartalmakat. Egyébként a gyakorin mások válaszait pontozhatod, hasznosnak vélheted, ott vannak a kis ikonok jobb oldalt a válaszok mellett. Persze nem fontos most ezért külön hasznosnak jelölnöd a válaszom. Csak fura volt, mert hogy úgy tűnt mintha nem ismernéd ezt az opciót. A fülesek jók, én amúgy mp3 lejátszót szeretnék venni olyat, amiben van bluetooth funkció hogy a fülest rá tudjam csatlakoztatni de sajnos még alig van ilyen. A sony NWZ-B183 nagyon tetszik, csak sajna nem tudnám a fülest rácsatlakoztatni mert nincs benne bluetooth. :(
2019. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7: Azt bejelöltem, hogy hasznos a válasz, ezen kívül pontozást vagy százalékos értékelést nem látok, csak ezt a felfelé mutató ujjat.

Szerintem a bluetooth lejátszáshoz felesleges speciális lejátszót venni, egy okostelefon eleve tudja ezt (mármint a lejátszást és a digitális kisugárzást) és régebbi modellek szinte ingyen is megvehetők. A hangminőségen nem változtat a telefon minősége a digitális átvitel miatt. Szerintem jó minőségű lejátszót pont csak akkor érdemes venni, ha kábelen, analóg jelet viszel át. Nekem pl. van egy nagyon kicsi, de nagyon jó hangú SanDisk lejátszóm, amiben egy lecserélt firmware van, .FLAC anyagot gyönyörűen lejátszik, ezt használtam a korábbi, vezetékes Bose fejhallgatómhoz, mert hiába jó a fejhallgató, ha a forrás nem az. Most, hogy a bluetooth fejhallgatót használom, ez a lejátszó el van rakva, mert egyrészt nem tud bluetooth adást adni, másrészt a fent leírt, telefonos lejátszás bőven elegendő.

2019. szept. 17. 21:01
 9/9 anonim válasza:
Igen, ez igaz. Talán veszek gagyibb telót, amibe teszek egy micro sd kártyát. Végül is sima nyomógombos pár ezer forintos telónak is egész jól bírja az akksija. Az a baj a mostanival, hogy nagy és hamar lemerül amúgy utálom is ezeket a mai okostelókat. Na mind1 még lehet melózok rá egy kicsit, de majd még meglátom. :)
2019. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!