Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ùj laptopon miért akadoznak a...

Ùj laptopon miért akadoznak a videòk?

Figyelt kérdés
Az első laptopot azért cseréltük le,mert egyrészről öreg volt màsrészről folyton lecsatlakozotz a netről. Mindent kipròbàltunk semmi nem segìtett. Felbuzdulva vettünk egy ùjat. Ami pedig most nem csatlakozik le,hanen folyton tölt a videòk közben. Ìgy folyton megszakad és élvezhetetlen. A telefonok és a smart tv mindent jòl jàtszik le, csak a laptopon akadnak a videòk. Mindegy,h cromròl vagy firefoxròl lépekbe. Mindegy,hogy videa vagy màsik oldalak. Nagyon bosszantò. Ha valakinek van tippje mi lehet, kérem segìtsen! Lassan idegrohamot kapok! Ja és lebutitva ha lehet,mert nagyon nem értek hozzà! Köszi!
2019. szept. 10. 19:27
1 2
 1/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Mik a laptop paraméterei? Használt vagy új gép?
2019. szept. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek feltelepítve a driverek.
2019. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szirty ***** válasza:
Attól hogy egy laptop új, még lehet lassú és rossz minőségű...
2019. szept. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A laptopunk acer (A515-52-547M) paramétereiről csak annyit tudok amit ràìrtak: - Ultra fast 160 Mhz Gigabit Wi-fi

- Intel Core i5-8265U 1,6 GHz with Turbo Boost up to 3,9 Ghz

- intel UHD Graphics

8 GB DDR4 Memory

- 128 GB SSD + 1000GB HDD

És oké értem én,h attòl,h ùj lehet szar de basszus, egy videòt azért csak tudnia kéne lejàtszani.

Ami még feltűnt,h ha nem wifiről ,hanem a kàbelt hasznàlom a nethez akkor nem akadozik. De ìgy nem jò ,mert kàbel csak a nappaliba van, én meg a szobàba szeretném nézni wifivel.

2019. szept. 10. 21:22
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocs, lemaradt: teljesen ùj a gép
2019. szept. 10. 21:23
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet a drivereket feltelepìteni?
2019. szept. 10. 21:24
 7/11 anonim ***** válasza:

A géped paraméterileg tökéletes mindenre.


- A win10 jogtisztán, gyárilag rajta volt, vagy a bótos csak úgy ingyér rárakta?

2019. szept. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ami még feltűnt,h ha nem wifiről ,hanem a kàbelt hasznàlom a nethez akkor nem akadozik. De ìgy nem jò ,mert kàbel csak a nappaliba van, én meg a szobàba szeretném nézni wifivel."


Szar a wifi jeled.

- Ez valami odahányt szolgáltatói dobozból érkező wifi jel, vagy van egy saját, routeretek? Ha szolgáltatói (Digi, trékábel, stb) és panelházban laksz, akkor ne csodálkozz.


- Ha minden igaz, a géped tudja az 5Ghz-es wifit. Olyan routert kell venni ami 5Ghz-en működik, azon jóval kevesebb lesz a zavarás, és egy üres csatornára kell ráállítani. De ha nem tudja, akkor is egy üres csatornára kell ráállítani a 2,4Ghz-es jelet.


- Egyébként meg ne legyél lusta dög, vegyél gigabites drótot, dugd bele az internet dobozba és vidd át a szobádba. Bármilyen rádiós izével próbálkozol, az mindig sokkal rosszabb lesz mint a közvetlen drót. Falat átfúrni, a boltban vett 10 méteres drótot átdugni és minden tökéletes lesz.


A gépedet meg frissítsd fel, állítsd be, az automata frissítgetéseket, idiótaságokat kapcsold ki. Állítsd be használathoz.


Ha kínai amit írtam akkor keress valakit személyesen aki érti, mert ezt nem lehet egyszerűbben leírni.

2019. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Potika06 válasza:
A win10 màr rajta vilt, nem mo tettük fel.
2019. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez nagyon hasznos segìtség!

Valòban a router az amit kaptunk a szolgàltatòtòl és valòban betonbòl vannak falak. És ìgy màr neki tudunk làtni a probléma negoldàsànak!

A többit amit ìrtàl tényleg magas, de mivel tényleg csak a videò nézésére,internetezésre és a gépelésre hasznàlom,remélem nem lesz baj ha nem csinàlom meg. Szòval most màr tudom,h a wifi jelemet kell erősìteni és ennek a mòdjàròl màr utána tudok olvasni.

A kàbelt tui nem visszük be ,mert azt nem lehet esztétikusan megoldani.

A windows a gépen 10-es és gyàri.


Szòval köszönöm, nagyon sokat segìtettél.

2019. szept. 12. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!