Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy xbox one-om ami nem...

Kisplevi kérdése:

Van egy xbox one-om ami nem tudja rendesen beolvasni a cd-ket és a kérdés az lenne hogy ebben mi a hiba es hol a legolcsóbb javítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok arra lettem figyelmes a napokban hogy az xbox one konzolom nem képes rendesen bevenni olvasni es kiadni a cdt.

Mindeggyik folyamat lassan megy és többször is újra kell próbálni


Én olvasófej hibán tanakodtam,de ebben nem vagyok biztos


Hol lehetne ezt a legolcsóbban megcsináltatni?

Válszokat előre is köszönöm



#olcsó #hiba #Xbox #One #mennyiér
2019. szept. 13. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Fölösleges javítani. Ha regisztrálod a játékot a fiókodba, netről is le tudja tölteni és telepíteni, utána ugyan úgy játszhatsz vele mintha CDről telepítené.
2019. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt tudja valaki hogy hogyan kéne?
2019. szept. 13. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is az Xbox One igazából egyszer olvassa az egész lemezt, amikor először beteszed és telepít róla. Utána csak ellenőrzi egy bizonyos részét eredetiség miatt. Ha lemezes a játék nem érsz azzal semmit, hogy a netről töltöd le, az csak a telepítésben segít. A lemeznek bent kell lennie mindig amikor játszani akarsz így a lemezkiadási hiba is megmarad. Ha olvasófej hiba akkor nem tudja beolvasni. Ha nehezen adja ki és veszi be akkor a ki-be adó mechanikával van baj.


Ha garanciális a gép akkor a Microsoft ingyenesen szállítja és javítja. Az Xbox.comon lehet javítást kérni. Ha már nem garanciális akkor szépen beütöd a keresőbe egy konzolboltot, konzolokszervíze, konzolstudió van pár. Ezeknek szokott szervize lenni. beszélsz velük és megtudod. Az Xbox Oneok nagyon ritkán romlanak el így nem sok embert fogsz találni aki tudja mennyibe kerül.

2019. szept. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!