Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony srs xb 41 ről valaki egy...

Kisfaludy László kérdése:

Sony srs xb 41 ről valaki egy véleményt tudna írni? Esetleg többen is

Figyelt kérdés
K

2019. szept. 18. 18:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem az árkategóriájában megéri a pénzér mert egy nagyon jó hangú hangszóró. Van rajta powerbank funkció is, úgyhogy tudod tölteni vele az okostelefonodat is. Live Sound mód nekem bejön, szerintem nem borzalmas mint ahogyan azt páran mondták, csak megfelelő zenékkel kell hallgatni úgy hogy a hangszóróval pontosan szemben legyél. A villogó fények nekem tetszenek amikor sötétben ütemre villog. Van rajta olyan lehetőség megnyomsz rajta egy gombot és mondja neked a csaj hogy hány %-on van a hangszóró és lehet párosítani akár több xb41-el is. Remélem hogy tudtam segíteni.
2020. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!