Tudnátok erre a tabletre mondani egy jobb minőségű alternatívát? (Kruger & Matz EDGE 1162)

Figyelt kérdés

Ez a tablet minden szempontból tökéletes lenne nekem (méret, billentyűzet/tok...) csak nem ismerem a márkát és nem annyira szívesen venném így meg.

Egyetlen kommentet találtam róla a neten, az is negatív volt (1 hétig bírta...)

Ezért keresek egy alternatívát hasonló árban (inkább olcsóbb, mint drágább)

Érintőképernyős laptop is szóba jöhet, de lehet az már drágábbra jön ki...

Tudnátok pár alternatívát küldeni?

A segítséget előre is köszönöm!



[link] (Ismeritek ezt a gépet/márkát?)



2019. szept. 20. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Vágódeszkanak szeretnéd? Azzal a celeron processzorral és a 4 giga rammal csak annak jó.
2019. szept. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ezert nem veszem meg es keresek jobbat...
2019. szept. 21. 08:57
 3/6 anonim ***** válasza:
De hasonló áron nem fogsz használható gépet kapni
2019. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van rendes laptopom, nem kell, hogy olyan jo legyen, csak alap dolgokra hasznalnam....
2019. szept. 21. 09:01
 5/6 anonim válasza:
Árukereső a barátod, ott rá tudsz keresni szűrőkkel, így pont a te igényeidnek megfelelő termékeket tudsz találni, ez szerintem nagyon hasznos.
2019. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg nyugodtan, legfeljebb visszaküldöd. Windows-os tabletből nagyon kicsi a választék. Az olcsóbbak (bár ennél drágábbak) közül 2 jöhetne még szóba, a Lenovo D330, és a Microsoft Surface Go. 4GB RAM tablet esetén még soknak is számít. Nekem egy hasonló van 2GB-tal, teljesen jól használható, nyilván nem 20 lapon kell böngészni egyszerre. A procim ennél gyengébb, szintén nem vészes. Lengyel cég német névvel, valószínűleg igazából kínai. Ettől még lehet jó. Ha Android lenne rajta, talán nem ajánlanám, de Windows esetén annyira nem számít a márka.
2019. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!