Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Szeretnèk egy autós rádiót belerakni egy hangfalba ès azt meg rákötni a hangszoróra de ugyhogy hogy a rádió áramról menne 220ról. Ez hogy lehetsèges megcsinálni?

2019. szept. 22. 17:54  Privát üzenet  

A válaszok

Úgy, hogy szólsz valakinek, aki ért hozzá, és segít megcsinálni.

Én in csináltam már ilyet, és jól működött.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. szept. 22. 17:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ès hogy csináltad? El tudod mondani?

# 2/4Időpont 2019. szept. 22. 18:00 Privát üzenet

Ne tudd meg, a rádió az autóban is árammal működik.

Méghozzá ugyanannyi árammal.

Csak kevesebb feszültségről.

Kell valami tápegység és itt nem feltétlenül PC-tápra gondolok, mint sokan. Lehet valami bontott hálózati trafós megoldás, vagy ami akad a lomtárban.

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. szept. 22. 18:02 Privát üzenet
wusaki nevű felhasználó válasza:

12v Táp kell neki a táp nagyon lényeges mert ha pl számítógép tápról hajtod akkor a merevlemez kerregése az egér mozgatását mind felerősítve fogod hallani és fontos az is hogy onnálló tápja legyen más ne menjen róla

[link]

ez jó

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2019. okt. 21. 21:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sípol az Autós rádió. Hol, és milyen vezetéket vegyek hozzá?
Autos rádió vásárlásánál mire kell oda figyelni?
'98-as Opel b vectra autós rádió gyári csatlakozó vezeték színekből melyik micsoda?
Autós HiFi szobában. Miért halkabb az erősítő, mint a rádió?
Van egy autós rádióm. Be kötöttem mindent rendesen de villog amint hangot adok rá és fojton el halkul. Másik autóba működött. Semmit nem kötöttem el hiszen az előző rádió alapján...
JSD-5888 mp5 autósrádión hogy lehet eltárolni a rádió csatornákat? Már mindenhogy próbáltam, de nem sikerült. Magyar leírás nincs sehol hozzá.

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!