Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lemerült teljesen a laptopom,...

Lemerült teljesen a laptopom, nincs kikapcsolva, de semmit sem lehet vele csinálni, kikapcsolni sem. Csak pirosan villog. Még egy 4-5 óráig nem tudom feltölteni, sem hálózatról használni. Ugye nem lesz baja? Az akksi nem fog károsodni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 14:44
 1/7 anonim válasza:
100%
ha lemerűlt teljesen akkor lefog állni magától... de nyugodtan várhatsz addig. ezek a laptopok olyanok már hogy több hasonló esetet kibirnak... nyugivan semmi baja nem lesz
2010. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
de ha nem áll le az se baj, nem lesz 4-5 óra állástól baja
2010. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úúúú ilyen nekem is volt. De nekem nem lemerült, hanem nem tudom mi lett vele, kikapcsolni sem tudtam, ment de fekete volt minden :S Megvártam, hogy lemerüljön az aksi mert szét sem tudtam szedni. Ha lemerül az aksi akkor kikapcsol, szal sztem a tiednek is az a baja, ami az enyémnek volt. Egyszer csinálta, azóta többet nem.
2010. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat!

A frász kerülgetett, hogy valami baja lesz, köszönöm a ..megnyugtatást, ez most nagyon kellett.

2010. júl. 15. 14:53
 5/7 <b>Chuck Norris</b> ***** válasza:
100%
1000 % hogy nem lesz baja:) Sőt pl van a win7-nek egy hibája ami 100% os töltés melett is kiírta hogy az akksi lemerülőben van, erre azt tanácsolták a szakemberek hogy le kell meríteni teljesen az aksit és akkor megoldódik a probléma , ha bármi kárt tenne az aksiban nem mondták volna ezt :)
2010. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszodat is! Már teljesen jó lelkiállapotban vagyok ennyi pozitív válasznak köszönhetően :D
2010. júl. 15. 15:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyémmel is van ilyen, szerintem vedd ki az akksit.
2010. júl. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!