PlayStation 4-hez milyen TV-t/monitort? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek aki ezt olvassa :)


Decemberben szeretnék venni egy PlyStation 4-et magamnak, de kb semmit nem tudok az egész témáról, az lenne a kérdésem hogy milyen TV/monitort vegyek hozzá, úgy hallottam hogy a monitor a jobb, de végülis a kép frissítési érték a lényeg állítólag.


Ami fontos: Nekem nem kell se 4K se 8K meg semmi ilyesmi, egy olyan felbontással ami szépen kiadja a részletességet a játékoknál már teljesen meg vagyok elégedve!

Túl sok pénzt sem akarok kiadni rá mivel nem keresek fél milliókat havonta.


Szóval tudnátok linkelni a lehető leg olcsóbb ár kategóriába tartozó TV-t/Monitort amelyik megfelel ezeknek a kritériumoknak? Jó lenne ha olyan oldalról lenne a link ahonnan meg is tudom rendelni. :)


Köszi hogy végig olvastad.



2019. szept. 26. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Igaz, a monitor jobb, mert nincs annyi válasz idő, mint a tv-nél.Ez még nem is baj filmnézésnél, de egy lövöldözős játéknál pl.: fortnite már zavaró lehet.

De én például smart tvn játszok nekem teljesen megfelel,monduj nem sok a válasz ideje.

2019. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Innen válassz nagyon alacsony input lagos tv-t

Én az LG 6300-at vettem.

Majdnem olyan gyors mint a monitorom. (nekem nem volt lényeges a komoly HDR, vagy jó betekintési szög, mert szemből használom.


[link]

2019. szept. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!