Huawei Freebuds bluetooth fülhallgató?

Figyelt kérdés

Med*a M@rkt oldalán láttam, hogy megjelent nálunk is a Huawei vezetéknélküli fülese, ráadásul agyba dugós gumipárnával, ami nálam mindenképp kell, mert a sima típusok nem maradnak a fülemben.

Eddig sosem gondolkoztam rajta, de most elszakadt az átalakító, amivel eddig vezetékes fülest használtam, és rájöttem, hogy tököm tele van már az örökös zsinór bogozgatással.


A Freebuds ára 30 ezer forint, nagyjából reálisnak tartom, a tesztek is, amiket olvastam, de van pár kételyem.


3 órát bír töltés nélkül + 6-7-et a tokkal. Mennyire zavaró örökké töltögetni? Átlagosan egy nap max 3-4 órát használnám, szóval ha este töltőre rakom ennek nem kellene gondnak lennie.


Aggódom azon is, hogy elhagyom, vagy csak kiesik a fülemből és valaki rálép a tömegközlekedésen, ez mennyire reális félelem?


Ha menet közben lemerül/szétkapcsol ugye megáll a zene és nem szól tovább a telefonból? 😅


Utolsó pedig a hangzás. Azt írják kevésbé jó, mint a vezetékeseké. Sok fülhallgatóm volt már, a legdrágább talán 5000 ft. Jelenleg egy 1600 forintos Hama-t használok és tökéletesen megfelel, nincs valami érzékeny fülem. Azt a szintet a 30 ezres Freebuds is hozni fogja?


Egyéb tapasztalatok? Vélemények?



2019. szept. 28. 09:34
 1/4 Milka1315 válasza:
73%
Szia, nekem van kb 1 hónapja és nagyon jó. Nem esik ki a füledből (én estem benne rollerrel egy rohadt nagyot) még csak meg se mozdult. A hangzása sokkal jobb mint egy vezetékes fülesé, főleg a basszus. Ha lemerül a füles zene közben akkor megállítja a zenét így nem fog elindulni a telefonodon hangosan. :D 1 töltéssel kb 3óra 20-30percet bír.
2019. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én most vettem, ha kisebb a füled nem ajánlom. Nekem egyáltalán nem stabil, egyik gumiharanggal sem, állandóan félek hogy kiesik, sportolásrol meg ne is beszéljünk. A hangzás és minden egyéb tökéletes. Ha veszel szerintem előtte üzletben minden képpen próbáld ki hogy stabil e a füledben.
2020. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül a Xiaomi Airdots Mi Pro lett a befutó, kb 2 hónapja használom, teljesen meg vagyok vele elégedve, ajánlom bátran mindenkinek :)
2020. febr. 16. 23:30
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok!

A mikrofonja milyen?

Nekem fontos lenne, hogy jól halljanak amikor utcán vagyok akkor is..

2021. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!