Barkács bácsi kérdése:

Az rtlmostot hogyan tudom nézni a samsung ue55ru7402 tv-n?

Figyelt kérdés
2019. szept. 28. 18:59
 1/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Böngészőbe beírod, mint egy PC-n.
2019. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem az a gond, hanem a Silverlight, amivel az RTL Most működik.

Próbálja ki, aki tudja, én nem használok ilyen smart vackokat és az RTL egyik szar műsora sem érdekel már annyira, mióta politikailag nálam elásták magukat.

2019. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Samsung okostévém van, nekem működik. Azért írtam. :)
2019. szept. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam is működik.Mondjuk annyiból fura,hogy mielőtt elindítanám az adott műsort,negatívban jelenik meg a kép,de ha már megy,akkor jó.
2019. okt. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem is Samsung Smart TV-m van es amiota atdolgoztak az RTLMOST internet oldalat -ha jol tudom Flash alapu lett- mar nalam sem megy. Irtam is ezzel kapcsolatban az RTL Ügyfelszogalatanak de a következö valaszt kaptam:


"Kedves Nézőnk!


A megújult RTL Most! nem támogatja az okostévék böngészőjében történő videolejátszást, azonban minden más eszközön elérhetőek kedvenc műsorai. A videok lejátszásához kérjük látogasson el számítógépén, iOS vagy android táblagépén vagy okostelefonján a [link] oldalra, vagy töltse le a megújult RTL Most! applikációt a Google Play áruházból vagy az AppStore-ból."


En ugy oldottam meg a dolgot hogy a laptop kepernyöjet atvetitem a Smart TV re es egy vezetek nelküli -tuchpaddel is ellatott- billentyüzettel, kikeresem a kivant tartalmat.


Hozzateszem nem tul gyakran van ra szüksegem. Ha minden nap hastznalnam valoszinüleg inkabb egy Android-Boxot vagy hasonlot vennek a TV-hez.

2019. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!