Amelyik házimozi blue ray lejátszó is egyben, képes lejátszani az MKV fájlokat?

Figyelt kérdés
Vagy ha a fájltípusoknál nincs külön feltüntetve az mkv, akkor nem is játssza le?
2019. szept. 30. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Kipróbálod, kiderül.

Neten rendelve 14 napon belül visszaküldheted.

egyébként meg hasznosabb ha nem tőlünk, hanem az eladás helyén érdeklődsz.

2019. szept. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
A kiterjesztés egy dolog, de fontos a kódolás is. A leggyakoribb AVC kódolásnál a formátum profilt általában csak a High@L4.1-es verzióig ismerik, a magasabbakat nem. A 10bites színmálységű filmet is kevés lejátszó tudja lejátszani.
2019. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Blu-ray, nem blue!

Diszlexiások kedvéért.

2019. szept. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mr.Q77 ***** válasza:
56%

Sokszor elolvastam a kérdést ...bár én se voltam sose penge nyelvtanból de ettől a mondatszerkezettől nekem is jojózott a szemem.


kb mintha ezt írtad volna: amelyik gépkocsi motoros az megy gázolajjal?


Ettől függetlenül sejtem mit akarsz kérdezni. Valószínűleg igen lejátssza a legtöbb BR lejátszó. De vásárlás előtt nézd meg a termék honlapján a támogatott lejátszható fájl formátumokat.

2019. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utána kell nézni vásárlás előtt, hogy a kinézett házimozi képes-e rá
2019. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!