Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnek olyan fulhallgatot,...

Szeretnek olyan fulhallgatot, ami jol szol, de mondjuk 3500bol beszerezheto, ti melyiket ajanlanatok?

Figyelt kérdés

2019. okt. 3. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Én meg fogorvost 500-ból, de még nem sikerült, szólj ha neked már igen.
2019. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves #1 nem csucstermeket szeretnek es szerintem normalis h nem akarok 10ezer forintokat kolteni egy fulesre ):)
2019. okt. 3. 17:58
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Az a helyzet, hogy én elèg sokat vettem már, nem túl kifinomult a hallásom de 3500 az pont az a választóvonal ami a szart megkülönbözteti a jótól.

Amíg 3500 körül vettem, ráadásul a dobozhangzás mellé járt a rendszeres kábelszakadás is, volt hogy 4 hónapot kibírt, volt többet és kevesebb is.

Egy időben aztàn màr egyszerre többet is vettem, hogy legyen otthon tartalék ha kell, mert bizony kellett.

Természetesen sok sok márkát kipróbáltam, rendszeresen kísérleteztem, hol jobb, hol rosszabb eredménnyel.


Végül rá kellett jönnöm, egyszerűen csak egy fülhallgató, ami jó is, többe kerül mint amennyit én addig hajlandó voltam adni érte.


Elhiszem hogy neked drága, elhiszem hogy kevés pénzed van, de nem 10 ezer a csúcskategória, az max középkategória.

Részemről 5-6 ezerért vannak egèsz jók, alatta többnyire ipari hulladék.

Persze arra jók, hogy napi 10 percet hallgass valamit míg a buszon zötykölődsz.

2019. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
JBL C100Si , Superlux HD385 , kicsit többért Koss THE PLUG nézelődj értékelések alapján talán könnyebb dönteni.
2019. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 DrFaktor válasza:
Az olcsóbb fülbedugósak közül JBL esetleg Maxell, a Superlux HD385 pedig olyan 4300Ft körül van, csak kicsit van felette az általad belőtt árnak, de nagyon jó márka. (Nekem Superlux fejhallgatóm van, elképesztő szépen szól). De ha szűk a büdzsé, érdemes lehet rendelned valamit Aliexpressről, neten egy csomó tesztet találhatsz olcsó de jól szóló kínai fülhallgatókról.
2019. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DrFaktor válasza:
Előző hozzászóló vagyok. Kihagytam a felsorolásból a Samsung gyári füleseit. Amit az A8 telómhoz adtak, egész tűrhetően szól. Asszem EHS64 a neve.
2019. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Jbl-ek tényleg jók, de 5000 alatt nincs az a márka amit vennék. Annyit rá kell szánni,2 évente 5000 Ft szerintem nem egy vállalhatatlan tétel.
2019. okt. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én a SONY fűhallgatót, fejhallgatót ajánlom. A mélyeket is jól kihozza.
2019. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!