Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
KIakadtam00 nevű felhasználó kérdése:

Miért nincs sptv-e2 tv-m elvileg kéne hogy legyen?

Van egy másik tv-e azon simán be lehet állítani a frekvenciát és nagyon könnyen hozzá lehet adni a csatornákat de Most vettem egy újat és ezen nem lehet sehol se hozzá adni alapból még nincs benne a Spiler2

Keress kérdéseket hasonló témákban: TV, Hitler

okt. 9. 18:35  Privát üzenet  

A válaszok
Biztos, hogy majd én kitalálom a TV-id típusát és a szolgáltatás fajtáját.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont okt. 9. 19:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Digi,Sony, model szám is érdekel?

# 2/3Időpont okt. 9. 19:22 Privát üzenet

Engem nem érdekel, ha lusta vagy...

Ez a szakmám, TV-ket javítok, ismerek típusokat, szolgáltatások problémáit is, de unintelligens embereknek nem szívesen segítek.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 9. 19:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Azt be lehet állítani telefonon, hogy a Dropbox-ot offline lemásolja és internetkapcsolat nélkül is minden elérhető legyen?
Tudtok olyan dokkoló hangszórót mondani amivel telefonommal tudnék csatlakozni ami usb C-s legyen? Mert csak micro usb-st találtam?
Hol lehetne olcsón Xbox One-t venni, akár használtan, csak az a lényeg hogy olcsó legyen?
Ps4 pro vagy xbox one x legyen?
Laptop hűtőventilátorra miért megy három vezeték? Piros, sárga, fekete. Elvileg ugye kettő elég kellene, h legyen a működéséhez. Hogyan tudom tesztelni, h működik-e?
Ha van egy USB-C végő MacBook töltőm, akkor arra lehet valami lighting átalakítót tenni, hogy iPad is tölthető legyen vele?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!