Bluetooth-os fülhallgató?

Figyelt kérdés

Én eddig mindig vezetékest vettem, de a sokadik megszakadt vezeték után a váltáson gondolkodom. Eddig azért nem tettem meg, mert úgy gondoltam nem győzném töltögetni és a telefont is hamarább lemerítené.


Nem tudom, a monstani modellek mennyire jók, fejletebbek. Eddig mindig jbl-t vettem, most is szeretném ezt a márkát választani, de olyan 5-6 ezer forint lenne a limit.


Nektek mi a tapasztalatotok az ilyen határokkal rendelkező fülhallgatókról? A minőség nem rosszabb, mint egy vezetékesnél?



2019. okt. 12. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem rosszabb. Csak tölteni kell,az az egy baja. 😁 A vezetékesnél meg lehet oldani,hogy ne törjön. A jewtube tele van ilyen videókkal.
2019. okt. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, tele van "fond be", "használj rúgót" meg "szép tokba rakd, ne a zsebedbe gyűrd be" videókkal. Nekem a gond ott kezdődött, hogy adaptert kell használnom, mert a legújabb telómon már nincs jack port, és így megtört, pedig vigyáztam rá.
2019. okt. 12. 22:55
 3/7 anonim ***** válasza:

A Jack-aljzat nem port (nem digitális).

Analóg kimenet, illetve mikrofon be.

Sokan összekeverik ezt a dolgot, csak azért jelzem.

Régen nem voltak portok, ez a szó csak a digitális technikával jött be a köztudatba, ma meg már ezt mondják mindenre a laikusok.

2019. okt. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"5-6 ezer forint lenne a limit."

Nézz szét a használt piacon.

2019. okt. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem picun i7esem volt (ha minden igaz) 4000 forintért rendeltem, most is annyi körül kapható. Nem rossz a hangzása, viszonylag sokáig bírja az aksi. Ennek egy vezetéke van ami ugye a nyakad mögött halad, és a két kis hangszórót összeköti. Jár hozzá ilyen szilikon cumó is, attól még kevésbé esik ki a füledbôl bár nekem sosem volt ilyen problémám vele. 2 évet használtam, és nem volt semmilyen problémája. Csak azért nem használom már, mert ellopták.
2019. okt. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Elôzô vagyok: nyilván nem jbl minôség, de újonnan is lehet kapni 5000 alatt.
2019. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam is teljesen ugyanez a helyzet (jack dugó hiánya, második elszakadt átalakító).

Én sem akarok többtízezret rákölteni egy tws fülhallgatóra, ráadásul ami nem gumiharangos az benne se marad a fülemben.


Xiaomi Redmi Airdots vagy Xiaomi Mi Airdots-ot néztem, igaz az 5-6 ezres limitbe nem fér bele, de így is jóval olcsóbb, mint az AirPods vagy a Samsung fülese. 10 ezer körül van, és minden teszten nagyon jókat írnak róla.

2019. nov. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!