4K tv közelről?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, szeretnék venni egy kb 40 colos 4K TV-t arra a célra, hogy a dohányzó asztalra helyezve a kanapémról ps4-ezek így kb fél méter táv lenne köztem és a tv között, mennyire lenne ez élvezhető, így is szemcsés lenne a kép(mert jelenleg egy full hd tévén teszem ezt)?

2019. okt. 13. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A sima ps4 nem képes 4K megjelenítésre így felesleges lenne megvenned.

Ha pro-d van akkor van értelme.

4K tv-m van 65 col és kb 3,5-4 méterre van tőlem és gyönyörű a kép rajta játék közben( ps4 pro)


Plusz ha tervezed majd a ps5 vásárlást is jövőre akkor különösen érdemes egy 4K tv.


Ha egy tanácsot elfogadsz akkor valamelyik ismert neves gyártó termékét vedd.

Akár Sony ha már ps.

2019. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az a problémám jelenleg hogy a full hd túl szemcsés ilyen közelről gondoltam egy 4K-s tévé segít ezen
2019. okt. 13. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Szebb lesz a kép rajta valamivel.

Az nem opció hogy messzebb rakd a tvt?

2019. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, főként mert nincs rá már helyem más részről kicsit rosszul látok távolra és ez miatt nem tudnám a kisebb szövegeket kényelmesen elolvasni :)
2019. okt. 13. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Még egy ötletem van akkor, úgy nem nagyon tudsz melléfogni.

Tölts le valami természetfilmet 1080p( fullHD) felbontásban. Ezt dobd fel egy pendrive-ra és a boltban kérj meg egy eladót, hogy megnézhesd a kiszemelt tv-t.

Ott már látni fogod, hogy mennyire lesz pixeles a kép.


Nekem egyáltalán nem pixeles a fullHD a 4K tv-n.

2019. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
maga a távolság a probléma de nem szeretném hátrébb köszi a segítséget !
2019. okt. 13. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szemüveg?
2019. okt. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:

Fél méterről egy 40”-os tv-t nézni mégha 4K, akkor is elég necces. Nem a pixelekkel lesz a bajod, hanem az élsimításokkal szerintem. Nem tudom mennyire jó a PS4 grafikája milyen az élsimítás, de biztos zavaró lesz.

Ha meg filmet nézel, látni fogod a szemcséket nem a pixeleket. Én a helyedben, ha adott a fél méter, akkor próbálnék egy kisebb átmérőt, max 32” 4K-t. A látószöget az is lefedi szerintem. Ezzel jobb lesz a dpi-d is, ami neked fontos.

2019. okt. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Szerintem nem lesz gond, tesom is ilyen kozelrol jatszik a 4k tv-n, nem panaszkodott meg sose. Csak jo fajta Sonyt erdemes venni... Samsung, LG es hasonlok felejtosek.
2019. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!