Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok basszusgitárt ajánlani?

Tudnátok basszusgitárt ajánlani?

Figyelt kérdés

100-110 ezer Ft-ot tudnék ráfordítani. 5 húros passzív basszusgitárt szeretnék vásárolni. Alapszintű tudással rendelkezem, már egy ideje járok tanárhoz. Egy kisebb, most alakuló zenekarban lenne lehetőségem játszani.

Tdnátok nekem ajánlani esetleg basszusgitárt, amit érdemes megvásárolni?



2019. okt. 15. 14:46
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Konkrétan nem tudok márkát vagy típust ajánlani, mindenkinek más tetszik. Én a helyedben a gsfanatic-on néznék szét, használtak, de van amit fele annyiért meg tudsz így venni, nekem anno a Cort-ot javasolták, igaz 4 húrosban, azt mondják, hogy nem érdemes 120 alá menni árban, ha újat veszel.
2019. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Végülus a 120 is elérhető lehet, csak akkor meg kell várnom a hónap végi fizetést :)
2019. okt. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!