Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket válasszam? Ipod nano...

Melyiket válasszam? Ipod nano 5g vagy ipod touch 3g? (sokat ismételt kérdés, de még nem találtam normális választ)

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek ehhez,életemben először lesz apple kütyüm,viszont nem tudom,hogy a kettő közül melyiket válasszam... a nano a sokszínűsége,mérete és a kamera miatt vonz,viszont a touchban van wifi meg több a lehetőség,meg hát sok jót hallok az érintőképernyőjéről. Ezért nem tudom melyiket válasszam.:/ Tapasztalatotok? vagy esetleg ti melyik mellett tennétek le a voksotokat? előre is nagyon-nagyon köszönöm.
2010. júl. 16. 16:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!