Hangfalszettet vagy hifit érdemes venni (majd)?

Figyelt kérdés

Van egy Philips MCM166 hifim, de régóta nem használtam a CD részét és az USB részét, mindig csak az AUX bemenetet használom.

Szerintem a mai világban nem nagyon használnak már CD-t.


És a hifi jack kimenetére rá van kötve egy Genius sw-g2.1 1250 hangfalszett.


Azért van rá kötve mert így jobb a hangzás és jó mély a mélynyomó, szeretem is a mélynyomó hangokat, és a hifi távirányítóval tudom hangosítani a hifit az ágyból.


2x Volt már javíttatva a hifim egyszer 9000 Ft volt mert elment a hangja másodszorra meg a gombok miatt nehezen működtek 1000 Ft volt, de most se működnek jól mindig.

Érdemes még rá költenem ha majd nem kapcsol be vagy újba elmegy a hangja?

Az a lényeg hogy az AUX működjön.


Genius sw-g2.1 1250 hangfalszett még sose volt gondom, és azt érdemes ha baja lesz?


Nekem 20 ezer körül megfelelnek a hangcuccok.



2019. okt. 20. 15:09
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én hangfal szettet vennék. Vannak ugyan még cd-s hangfalak is, ami tök jó, csak drága, és nem is értem. Ma már nem annyira használják, mégis ha van benne cd is, akkor 2x annyiba kerül. Nekem most egy Akai önálló hangfalam van, bluetooth, Aux van rajta, jól mutat, jól szól.
2019. okt. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!