Okosóra a nagymamának?

Figyelt kérdés
Szeretnénk a nagymamának egy olyan karkötőt/órát venni, ami tud lépést számolni. Előny lenne, ha más funkciói is vannak:vérnyomásmérés, kalóriaszámlálás, stb. Viszont! Olyan készülék kellene, amihez nem kell okostelefon, mivel neki csak egy egyszerű gombos van, és wifije sincs, nem is szeretne. Tudnátok ilyen készülékeket ajánlani?

2019. okt. 23. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aztán felveszi-e majd a nagymama? Szerintem a vitrinben fogja tartani azt a drága szerszámot, ha kérded telefonon rajt vane, persze, rajtam van, mondja majd.
2019. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő kérte, szóval használni fogja. Minden nap elmegy sétálni.
2019. okt. 23. 21:11
 3/11 A kérdező kommentje:
A kérdésre is tudnál válaszolni?
2019. okt. 23. 21:11
 4/11 anonim ***** válasza:
vérnyomást egyik sem tud mérni. Pulzust és némelyik véroxigénszintet tud mérni
2019. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy írták, a vérnyomásmérés lehetetlen a jelenlegi technológiával, az olcsóbb óráknál szeretettel emlegetik a specifikációban.


Mennyi a keret rá? Önálló, teljes értékű (amihez nem kell mobil) okosóra nem olcsó dolog.

2019. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Pstas2008 válasza:
100%
Vodafone senior okosóra vagy (ami az én nagyoknak is van) ikeaban külföldön lehet kapni
2019. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Erre miért kell okosóra, ha teló nélkül akarja használni? Erre létezik külön lépésszámláló, abban is van ami még kalóriát is számol.
2019. okt. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen okosóra kell, a lépésszámláló feltétlenül legyen benne, de még jobb lenne ha más funkciói is lennének. Ha jól láttam a Vodafone Seniorhoz kell okostelefon, de javitsatok ki ha tévedek. Igazából a keret attól függ, hogy mit tud a készülék, de 50ezer forintnál többet nem nagyon szeretnénk kiadni rá, annyira profi azért nem kell hogy legyen.
2019. okt. 24. 12:43
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🙂
2019. okt. 24. 12:45
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Anni Decathlonban vettem ilyen órát, ha jól emlékszem 10000Ft. volt, van benne lépésszámláló, óra, stopper, ébresztő, kalóriaszámláló, spottevékenység figyelő.

A Senior karóra bonyolult és elég drága is szerintem, de ahhoz kell okostelefon mindenképoen úgy tudom, de meg kellene nézni. Az a baj, hogy ami telefonhoz van, annak bizonyos funkciói anélkül nem működnek.

2019. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!