Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben megérné átváltani Pc-ről konzolra?

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet, hogy mostanság nem igazán használom a pc-t, max hetente 2x. Sokszor be se kapcsolom, mert itt a telefon és a tablet is. Játszani meg ritkán szoktam, mert nem mindig érek rá. Igazából már annyira nem izgatnak a pc hardverek, hogy milyen videókártya, memória stb. A gépemet 4 évvel ezelőtt rakattam össze, azóta nem nyúltam hozzá és szépen elavult idővel. Az a baj, hogy egy inteles ddr 3-as alaplapom van, és ha fejleszteni akarom, akkor természetesen drr4-et raknék bele nagyobb mhz-zel (most van 1600). Akkor az alaplapot és a processzort is ki kéne cserélni, ami már meghaladná egy konzol árát játékkal, mert nyílván úgy vennék alkatrészeket, hogy 2-3 évig gond nélkül vigye a játékokat szebb grafikán. Most néztem az idei gépigényeket és hát vannak nagy falatok, amiket a gépen minimumon vinné.

GÉPEM:


Intel i5-4460 3.2 ghz

2x4 GB 1600 mhz

Amd radeon r9 280 3GB

Intel sokcet 1150 alaplap

550 w táp


Én úgy látom jónak, ha eladnám, mert még szerintem el lehet adni. Úgyse használnám olyan sokat.



2019. okt. 25. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Szia én hasonló cipőben járok. Holnap eladom a gépemet (enyém erősebb mint a tied de ez most nem lényeg). A konzol már megvan (xbox one s) és levagyok nyűgözve. 50.000-ért vettem kicsit használtan de még garanciával és szerintem nem fogom megbánni. Mindennel megbirkózik és nagyon kényelmes használni. Bátran ajánlom a váltást neked is, nincs vele annyi macera mint egy pc-vel. A géped árából még bőven te is tudsz venni egy konzolt (ps4-et is akár de azok drágábbak).
2019. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindenképp xboxot vennék mert azon vannak az ismerőseim. Nagyon gondolkodok ezen és fontolóra veszem. Esetleg mennyiért tudom eladni a gépemet?
2019. okt. 26. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!