Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Honnan tudhatom, hogy mikor...

Honnan tudhatom, hogy mikor töltött fel a készülék?

Figyelt kérdés

Van egy JBL tune 500 BT típusú fejhallgatóm, igazából elég gyakori termék. Szerintem sokan megvették már, esetleg nem tudja valaki hogy honnan tudhatom hogy már feltöltött? Én csak annyit vettem ki a használati útmutatóból, hogy van ugye egy mini led, ami villoghat pirosan, kéken, és fehéren.


Ha bekapcsolom és elkezdek zenét hallgatni, nekem kéket jelez. Gondolom közepes üzemidőt takar. Felraktam bekapcsolt állapotban a töltőre és most pirosat jelez, várnom kellene amíg fehéret fog világítani? Vagy kikapcsolt állapotban tegyem fel és úgy, esetleg fontos hogy legyen töltés alatt bluetooth kapcsolat?



2019. okt. 31. 19:08
 1/1 A kérdező kommentje:
Megvan.. de nem volt elsőre egyértelmű. A lényeg, hogy fehér ha be van kapcsolva. Kék villog, ha keres bluetooth eszközt, folyamatos kék eszköz párosítva. Piros villog, gyengül az aksi, piros töltés alatt. Nem világít töltés közben, a töltés befejeződött.
2019. okt. 31. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!