Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy Chromecast 3-at a...

Vettem egy Chromecast 3-at a google home minim mellé, de nem tudja kikapcsolni a tévémet. Mit csináljak hogy kitudjam vele kapcsolni a tvmet?

Figyelt kérdés
Lg webos(1.4.0-2532-es verziójú) tv-m van, be kapcsoltam rajta a simplinket, a google home mini így be is tudja kapcsolni a tv-t, de ha azt mondom hogy kapcsolja ki(persze angolul) akkor nem mond és nem csinál semmit , csak csipog egyet(a google home mini). Mit csináljak, hogy a google home mini(vagy a google assistant)vel ki tudjam kapcsolni a tv-met?

2019. nov. 2. 23:51
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném a leírást, hogy ugyan azt a chromecastot és google home minit feltelepítettem egy másik(samsung) tv-re, bekapcsoltam a hdmi-cec-t , és hibátlanul lehetett hanggal be-/kikapcsolni azt a tv-t. Sokszor újra telepítettem a chromecastot, de semmivel sem lett jobb e téren. Mit javasolnátok hogy, hogy oldjam még az lg tv-men hogy ki lehessen kapcsolni a google home minivel?
2019. nov. 3. 00:01
 2/2 Zzzoli ***** válasza:
Elég régi már ez a webOs, lehet hogy az a baj.
2019. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!