Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem kapcsol be a philips tv....

Nem kapcsol be a philips tv. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
eddig minden rendben volt. ma amikor beakartam kapcsolni semmire sem reagalt se taviranyito, a tvn levo gombbal se tudom bekapcsolni. kihuztam az arambol az sem segitett. mit lehet ilyenkor tenni? mi lehet a baj?

2019. nov. 5. 18:09
 1/2 Zzzoli ***** válasza:
Szét kell szedni és először a táp körül kell vizsgálódni. Megnézni a biztit, ha az nem jó, akkor megnézni hogy nem zárlatos-e valamelyik alkatrész, például a kapcsolótranzisztor, egyenirányító híd. Ha nincs zárlat, rámérni hogy feltölti-e 400V-os a puffer elkót. Ha azt is feltölti, megméregetni a többi kondi kapacitását. Ha a táp IC esetleg valami hibrid, az is lehet rossz...
2019. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
30%

Nekem mindig furcsák az ilyen kérdések. Évtizedek óta ahhoz vagyok szokva, hogy egy készülék elromlik, az emberek keresnek egy szervizt vagy szakembert.

Ezen mit kell kérdezni?

Aki pedig nem úgy kezdi a kérdést, hogy "szétszedtem a TV-t, elővettem a multimétert", annak mi értelme magyarázni?

A kérdésből látszik, hogy lövése sincs hozzá.

Ha pedig netán belekezd és szétgányolja, több kárt okoz, mint hasznot.

Szervizben az ilyet észrevesszük és visszaadjuk, hogy most már akkor tessék befejezni, mert nem kínlódunk mások szakszerűtlen beavatkozásai miatt.

2019. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!