Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Laptopot hifivel hogyan tudom...

Laptopot hifivel hogyan tudom összekötni? (mindkettő régi típusú)

Figyelt kérdés
A hifin van aux bemenet, a DVD és a médiabox hangja is arra van kötve RCA-val (mert azokon van aux kimenet), tehát - gondolom - a laptopot is lehet valahogyan. Ezt milyen kábellel tudom megoldani? Egy hosszabb jack-RCA-val esetleg, a laptop fülhallgató kimenetébe dudva? Van egy csomó kábelem, Jack-RCA is, de az csak kb. 10 cm hosszú, meg van hosszabb RCA-RCA is, de az meg ugye jack nélkül.

2019. nov. 7. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, amit leírtál, nekem van egy bő méteres, azzal használom minden gond nélkül.
2019. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor beszerzek egy ilyet.
2019. nov. 7. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha van Bluetooth a laptopban, 1-2 dollárért vehetsz hozzá egy kis vevőt, ami sokkal praktikusabb.

Kivédi a kábelezés esetleges problémáit, a laptop kimeneti zajai, zúgásait is.

Ráadásul Bluetoothon keresztül még a hang is jobb minőségűnek tűnik.

2019. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs Bluetooth a laptopon, régi, már 11 éves ( a hifi meg kb. 20, itt minden öreg, én is..:) ). Úgyhogy marad a megszokott vezetékezés, kemény 600 ft-ért már rendeltem is egy hosszabb jack-rca-t, majd holnap kiderül, hogy fog szólni.

Köszönöm a válaszokat!

2019. nov. 7. 18:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazság szerint az sem nagy gond egy apró USB eszközzel, de nyilván számít az is, hogy valakinek mennyire van útban a vezeték, vagy elfér stb.
2019. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy nem lenne szebb az élet a rengeteg vezeték nélkül, de már megszoktam az évek alatt és szerencsére elég nagy a hely. A hangszórókat is ide-oda szoktam tologatni, attól függően, honnan nézem a tévét (hülye egy szokás, de ez van..) Eddig még nem zuhantam át a madzagokon, de ami ennél is meglepőbb, hogy a macskám sem. Játszani sem szokott vele, úgyhogy eddig sikerült megúszni baleset nélkül (persze, az esztétikum már más kérdés).

Ha majd megadják magukat a már elavult műszaki cuccaim, akkor persze valami modernebbre ruházok be, de azért ezen az usb-s megoldáson elgondolkodom, köszi.

2019. nov. 7. 19:44
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbálva, működik! Köszi még egyszer!
2019. nov. 8. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!