Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MTV vezeték nélküli fejhallgat...

MTV vezeték nélküli fejhallgató milyen minőségű?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Vett már valaki az OMV kútun most kapható vezeték nélküli fejhallgatóból? Milyen a minősége, megéri megvenni?



2019. nov. 11. 16:55
 1/5 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, illetve bt hangszóró is...

Esetleg gyártóról tudni vmit?

2019. nov. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én vettem ma egyet, már régóta vadászok egy ilyen fülesre, de sajnálok rá kiadni 15-20 ezreket. Nincs semmi gyártóra utaló dolog, se típusszám a terméken, dobozon, vagy a papírján! Made in China, és valami olasz cég forgalmazza.

A kidolgozás minősége nem az igazi, olcsó műanyag hatása van, Wish-es 560Ft + posta kategória, (már többet kipróbáltam) Viszont azokhoz képest szebben szól, de azért a hangminőségtől így sem dobtam el az agyam. Van basszus, közepek, magas nem sok. Kicsit tompán szól. A fülbedugó szilikon közül valahogyan egyiket sem találtam túl kényelmesnek. (néha sercegő hangot hallani, gondolom ez a wireless dolgok miatt van) Hogy hasonlítsam is valamihez; Mi Earphone Basic vezetékes fülesnek a nyomába sem érhet hangminőségben, pedig az is csak 2500Ft-os kategória.

Szerintem nem érte meg a 4 ezret, megy a fiókba a többihez.

(esetleg az autóban fogom tartani, telefonálni)

2019. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem egy kiemelkedő minőség, 8 ezer forintot talán épp hogy megér. Kínai gyártó terméke, nem szól rosszul, de különösebben jól sem.
2019. nov. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kocsiszotya válasza:
Tegnapi napon vásároltam egy MTV hordozható vezeték nélküli hangszórót...a minősége silány. Nem ér egy fillért se, NE VEDD MEG! Helyette inkább egy nagyjából ugyanakkora méretű JBL-t, az nagyon szépen szól, ma egy olyat vettem...
2019. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudom régi kérdés, de összességében nem annyira jó. Minősége, basszusa úgy elmegy, de hallgattam már jobbat is. Akkumulátora pár órát bír, gyakran kell tölteni.

Apropó töltés: a lemerülés jelzést nem tudom, milyen agyament találta ki, de hogy "felélénkít", az biztos: 20%-tól kezdve PERCENKÉNT 3 (egymásutáni) erőteljes csipogást ad ki (még ha a hangerő akár a legalacsonyabbon van), így a zene élvezhetetlen a jelzések miatt.

Erőteljes alatt értsd azt, hogy legelőször majdnem ugrottam egyet a székről, mikor lejátszotta. Ha azt mondod, jó, később töltöd, és számítasz a csipogásokra, akkor is okoznak "meglepetést". Amúgy USB-n gépben kb. egy óra alatt feltölt.

Nem érdemes megvenni, kicsit gyűjts normális minőségűre, sokkal jobban megérik a márkás fejhallgatók, mint ez a noname.

2022. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!