Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megèri ps4 pro-t venni black...

Megèri ps4 pro-t venni black friday-kor? Azaz kb. mennyire fogják leakciózni ha most 120 körül van?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy ps4 pro-t használtan néztem 80-90 között,de ha bf-kor valami jó akció lenne rá inkább akkor azt választanám. Elsősorban azoktól kérdezem akik pl: tavaly ilyen módon vásároltak vagy ismerik nagyjából az akciókat ilyenkor.

2019. nov. 12. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés, én is ezt tervezem idén, de nehéz megmondani mennyi akciót tesznek rá. Haverom Slim-et vett tavaly BlackFriday-en, és kb 20 ezerrel olcsóbban jutott hozzá.
2019. nov. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem, Magyarországon a Black Friday sajnos egy ostoba átverés ami nem szól másról, csak a már kifutott, de még raktárkészleten megmaradt termékek kiszórását annyi változtatással, hogy a termék eredeti árát felárazzák a termék megjelenési árára, vagy eseteként irreális magasságokra és visszaakciózzák arra az árra amiért körülbelül 15 másik helyen is meg tudnád venni. Én tavaly hasonlóan voltam, mint te és arra gondoltam, hogy hátha lesz valami nagy akció és lett is, csak nem fekete pénteki, hanem a Play IT alkalmából a konzolvilágnál volt olyan akció amit ostobaság lett volna kihagyni. Visszakerestem a tavalyi PlayIT-es rendelésem. Nekem sikerült egy PS4 Pro-t Spider-Man, Red Dead 2-t, God of War-t, Detroit-t és egy Horizon Zero Dawn-t megvásárolni 145.899 Ft-ért. (Ezek a játékok akkortájt jelentek meg.)


Nemsokára lesz PlayIT, biztos megint lesznek hasonló akciók.

2019. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
hát kettesnek messze nincs igaza
2019. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is teljesen, de igaza van a kettesnek.

A regi Lumia-m olcsobb volt siman megvasarolva es tobb tartozekkal mint a Bf akcioi.

Kollegam videokartyat vett, neki is mondta mindenki hogy ne legyen hulye teljes aron venni, meg egy honap es Bf. Hat nem egy huszassal dragabb volt a 25%-os akcio mellett mint egy honappal korabban?

Persze, van par lehetoseg ami tenyleg megeri, de tobbnyire az itteni Bf csak parasztvakitas.

Nyugodtan le lehet pontozni.

2019. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 14. 05:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Szép jó reggelt, 1-es voltam. Úgy nagyjából fél órája sikerült egy PS4 Pro-t 104.990Ft-ért megrendelnem, mellé 4990-ért a God of War-t. Nem tudom, kettes és a 4-es miről beszéltek, de kérdező, több oldalon is nézz szét, hátha találsz jó ajánlatot. Ma elvileg a MediaMarkt-ban is Black Friday van. Én az Extreme Digital-on rendeltem, hátha találsz magadnak még.
2019. nov. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6, Tapasztalatbol beszelunk.

Gratula ha neked sikerult jo akciot kifogni, de peldaul a felesegem a H&m-tol rendelt, olyan dolgokat amit regota keres, es es neki is feltunt hogy most mennyivel dragabb sok dolog, es akciosan kerul annyiba mint par hete a teljes ar.

2019. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván marketingben meglovagolják a Black Friday-t, főleg, hogy ilyenkor az ember nem csak akciós termékeket vesz, hanem mivel mindenki vásárol, ezért ő is akar, bármennyibe kerül az adott termék. Aki viszont szét néz, azért talál jó akciót. Én is azért találtam, mert reggel fél 7kor felnéztem, amúgy délelőtt elfogyott az összes ebből az ajánlatból. Illetve, 105-ért még csak megközelítőleg sem láttam sehol PS4 Pro-t, főleg nem játékkal (az előbbi kommentemnél elfelejtettem írni, hogy adtak hozzá játékot is, szóval bundle volt).
2019. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kov74 ***** válasza:
azért nem mindenhol ennyire xar a helyzet vannak helyek ahol okéban akciósak a gépek sztem! pl ALZA, Konzolokszervize, Konzolvilág stb... itt azért annyira nem szándékoznak átverni. De sztem ps4pro-t nem érdemes 123ezerért meg 110ért venni. Csak ha 4K tv-d van.
2019. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Feleségemnek akartam laptopot rendelni, végül nem lett belőle semmi.

BF után 3 nappal 7 ezerrel volt olcsóbb, és nem azért mert a kutyának se kell, mert jó ár/érték aranyban volt. Ennyit a nagy akciókról.

4/7 voltam.

2019. dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!