Hogy van a garancias ido laptopra?

Figyelt kérdés
Marmint ev elejen vettem egy laptopot 3 ev garanciaval...most okt.14.en az Euronicsbe felvettuk a munkalapot a hibara a laptopra es ok tovabbitjak a Lenovohoz. Okt.14.irtak meg a papirt hogy 29.ig kell (kellett volna) torekednie a Lenovonak szerviznek hogy megcsinaljak. Nos azota egy honap telt el es emailen keresztul irtam a lenovonak hogy mi a helyzet es azt mondtak hogy elkeszult es hogy par napon belul visszajuttatjak az Euronicsbe es majd utanna vehetem at. A fogyasztovedelmi 15 napos hataridot joval tulleptek es azt akarom kerdezni hogy ezt kinek a karara lehetne 'perelni' az Euronics vagy a Lenovo? Hozzateszem hogy leginkabb egy FN gomb vegett vittem szervizelni. (Es semmi modszert nemtalaltam arra hogy egyedul megtudjam csinalni ezert kuldtem el) Koszonom a valaszokat!
2019. nov. 12. 18:58
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem igen lehet perelni (vagyis lehetni lehet csak semmi értelme), a törekedni kell az pont ezt jelentti nem azt hogy tuti biztossan el kell készülnie.
2019. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem perelnem csak hogy lehet e valami kellemetlenseget okozni a ket cegnek? Mert elegge nagy vicc hogy egy gomb vegett ennyit tokoltek :)
2019. nov. 12. 19:18
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Nem nagyon hiszem hogy tudsz vele mit kezdeni, békéltető testület, fogyasztó védelem, de ezt egy sablon levéllel meg fogják válaszolni és ennyi.

Egyébként ha a csere időszakon túl vagy akkor ha van rá lehetőséged a gyártó szervizibe vidd a laptopodat egyből, ne a boltba. mondjuk hogy hallottam olyat hogy a elektronika áruháztól két hét telt el amíg a cucc a szervizbe került.

Sajnos az sem igaz hogy a szervizekben halmokban állnak a csere alkatrészek... (jó lehet valahol igen) amit én ismerek ott nem (sokszor nekik is ugyan úgy be kell rendelniük a gyártótól)

2019. nov. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
@2: tudsz kellemetlenséget okozni a két cégnek: többet nem vásárolsz Lenovo laptopot az Euronicsban...
2019. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!