Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Sharp televíziók terèn...

A Sharp televíziók terèn mennyire minősègi, megbízható gyártó?

Figyelt kérdés

Konkrètan egy SHARP LC-40FG3142E televíziót nèztem ki, erről mèg esetleg tudtok mondani valamit?


[link]



2019. nov. 12. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Annak már csak a neve Sharp, a kínai Hisense gyártja.

Ebben a videóban látszik a háta:

https://www.youtube.com/watch?v=WUDXlKKd0PA

Amiről felismerhető a szokásos kínai konstrukció, ahol a háttérvilágítás feketére festett fém hátlemeze ("tepsije") képezi a TV hátát.

A tápegységgel egybeépített alaplap és a hangszórók pedig egy külön műanyagrészben foglalnak helyet.

2019. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Megbízható

Ahogy az első írta kínai gyártó, minőségben nem olyan rossz. A neten sokan dicsérik

2019. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy gazdaságosan javítható általában.

Nyilván azért szemléltettem a konstrukciót a #1 válaszomban, mert alaposan ismerem belülről is, szervizemben nem ritka vendég.

De hasonlóan bármelyik típust említhetném, ez általában arányos az eladások számával.

Úgyhogy senki nem tud mellényúlni, szerintem.

Nem tudsz olyat vásárolni, amiben nyugodtan megbízhatsz, hogy nem fog elárulni.

2019. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!