Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 60-65 ezer ft. -ért milyen...

60-65 ezer ft. -ért milyen min.102cm -es TV-t javasolnátok?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt találtam a legideálisabbnak - egy olyan márka, amiről sosem hallottam, de kit érdekel, gondolom végzi a munkáját :D


2019. nov. 13. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 30-nàl ne költs rá többet, így is úgyis szart kapsz ennyiért, minek vernéd el mind a hatvanöt ezret?
2019. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zzzoli ***** válasza:
Kispénzűek LCD tévéje, ha ennyi pénzed van rá, nincs azzal semmi baj. Egyébként ideális választás ennyiért.
2019. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. nov. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy kábeltévé szerelő ismerősöm már megszívta noname márkával: az előfizető Gaba tévét vett, aminek eléggé bonyolult, átláthatatlan menüje volt, és a programot még 5 perc után sem akarta betölteni! Aztán mikor pár nap után kicserélte Samsungra, no problem, a dolog gördülékenyen ment, 20 másodperc alatt beprogramozta!

Szóval a "végzi a munkáját" pont hogy nem éppen áll annyira közel a valósághoz! Ráadásul a minőség is kétes, szóval egyáltalán nem mindegy, a noname márkákat messziről kerüld el, "olcsó húsnak híg a leve" !

65 ezer Ft-ig 102 cm tévéből az Orion az egyetlen, ami nem noname, de abból is csak 2 ilyen típus van, a jobbik fajta:

Orion T40D/PIF/LED

2019. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!