Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen headsetet ajánlotok...

Milyen headsetet ajánlotok 10-15 ezer Ft környékén?

Figyelt kérdés
Milyen olyan ebben az árfekvésben lévő, ár-érték arányban jó headsetet tudtok ajánlani elsősorban játékhoz, és zenehallgatáshoz? (nagyon nem értek ezekhez, tesómnak nézek ajándékba, szóval nem tudom hogy az befolyásolja-e hogy ps4 kompatibilisnek kéne lennie). Nagyon megköszönném ha tudnátok valami jót ajánlani elsősorban kb 10-15 ezer forintért, de mindenképpen 20000 Ft alatt.

2019. nov. 14. 23:48
 1/2 AresTech válasza:
Használtan talán van corsair hs70, nekem az kompatibilis volt ps4 pro-hoz. Sajnos már eladtam. Vagy vannak a sony saját gyártású headsetek direkt ps4-hez.
2019. nov. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kov74 ***** válasza:
ez megérte az árát!: [link]
2019. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!