JBL Xtreme 2 VS. Sony SRS XB41 Vs. Megaboom 3?

Figyelt kérdés

Melyik hordozható zenedobozt ajánlanátok a kategóriában?


A Sonyt hallottam eddig, annak mintha túl sok lenne a basszusa, ami elnyomja a közepes és magas hangokat.



#Xtreme 2 #Sony magaboom
2019. nov. 16. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy neked mik az igényeid.

A leírtaid alapján látom a Sony nem tetszik,szerintem nem rossz, bár én azer tmondom ezt mert nálam fontos szempont a basszus, de egyes zenéknél tényleg lehet elnyomja kicsit magas hangokat, bár árérték arányban nem rossz, és kültéren szerintem lehet jobb hangzása van mint a jbl-nek.

De ha neked fontos a könnyen hordozhatóság,a jbl connect + ha esetleg a haveroknak is jbl lenne, vagy a tiszta hangzás akkor a jblt ajánlom. Én most vettem nemrég egy xtreme2-t, teljesen meg vagyok vele elégedve, a basszusa nagyon jó főleg falak között, kültéren kicsit már elveszik, de nahyk jó hangzás van és magashangja egyszerre, ipx7-es, tehát teljesen vízálló, nagyon szép a kialakítása, most még Black friday-en nagyon jó árba ki lehet fogni.

Gondolom te olyan zenéket is hallgatsz amihez jobban passzolna egy jbl,jo nyilván a pénz is közre játszik az embernek sokszor, te tudod mennyit szánnál rá, a magboom 3-at nem ismerem, de nem hiszem, hogy olyan jó lenne.

2019. nov. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2019. nov. 24. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!