Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik hifit érdemes megvenni?

Melyik hifit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Csak új érdekel.

Az a lényeg AUX bemenete legyen mert az lesz a legjobban használva zenehallgatásra filmnézésre.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ritkán jó retrozni.

Az a lényeg új és a legolcsóbb kellene és a legfontosabb AUX bemenete legyen.



2019. nov. 17. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Használtan vegyél valami régebbi cuccot, ennyiért tényleg csak szemetet kapsz..
2020. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy milyen drágák borzasztóan gagyik!
2020. máj. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Van nekem egy Millenium mn 9644 hifim amit nem tudtak meg csinálni mert nincs hozzá alkatrész, nem rendesen nyitódik ki a CD tálcája gumi szíjat meg takarítottam egy kicsit jó is volt de akkor is ki be nyitódik saját magától a tálca (kontakthibás is lehet), a lemezjátszó része néha nyikorog elindulásnál egyet a tányér, kettő kazetta résznél meg epedtek a görgők.


Görgőt tudnék szerezni egy illetőtől, meg lehet tudnék venni szíjat a CD részhez, és aztán eltudnám vinni szervizbe vissza, de hát ott van a kontakthiba amit sose fognak 100%-ig meg csinálni.


Így arra gondoltam meg rendelem az Auna-t.


Elta hifivel kezdtem és utána vettem a Millenium hifit és Philips-et, csak a Philips hifin nincs lemezjátszó se kazetta.


Használtakban meg nem bízok mert lehet pár hét és bedöglik és megint szerviz jó drágán vagy nem is lesz hozzá alkatrész.


Azért szégyelljék magukat a Samsung Sony miért nem tudnak olyan hifiket gyártani mint az Auna, de ők legalább gyártanak.

2020. máj. 13. 00:01
 4/4 A kérdező kommentje:
2020. máj. 13. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!