Konzolosok segitenétek?

Figyelt kérdés
PS3 akarom majd rákötni a nettet, az lenne a kérdésem hogy tök mind1 milyen router kötöm rá? Mert számitógépen az van rákötve. Router márkája Firelli ADSL kaptuk!
2010. júl. 18. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
az mind1 csak legyen enternet kábel. de én wifit használok és ugy sokkal jobb.
2010. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az mind 1 hogy milyen a ruter csak legyen enternet kábel
2010. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

És még annyi lenne mert ugye még nincs meg a PS3, mikor beüzemeltettem akkor elég az ip cimet megadnom neki, vagy név+jelszó is kéri? Vagy automatikusan felismeri?

2010. júl. 18. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
meg kell adni a ip cimet (pl.: xyxyxy@t-online.hu) és a jelszot is és utána rácsatlakozik a szervere és utána menj a system-network setting-internet test connect és le teszteli hogy megy a net és ki irja az internte sebeségét (pl.: 5MBps a feltöltés és 10MBps a letöltés)
2010. júl. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Még1 kérdésem lenne, ez az utolsó!:D

Mivel ilyen jól vágod a PS3, remélem tudsz benne segiteni hogy mi ez az új alaplapos a PS3-nál mit tud? Model szám: CECH-2104B érdemes ilyenre beruházni vagy jobb a régebbi is

ami Modell: CECH 2004A mert azért nem akarok drágábbat venni, ha annyi tud hogy kevesebb áramot fogyaszt.

2010. júl. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!