E cigi alkatreszek?

Figyelt kérdés

Most vettem az első e cigimet. Tudom hogy kell használni de nem vagyok tisztába mindennel. Amúgy egy toll szerű(ego) e cigi Peldául:a porlasztó az nem kotelező rá ugye?

Tisztítása?

Meg anno lattam videokat ahol vattat cserelnek benne...azt ebbe is kell?

Egyeltalan a porlaszto az mire jo?

A valaszokat elore is koszonom


2019. nov. 18. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

"Amúgy egy toll szerű(ego) e cigi"


Több kategóriájuk van, pontos modell kellene.


Már hogy ne volna kötelező a porlasztó? Az porlasztja el a liquid-et, amit a vatta magába szívott, amit utána/közben szívsz.

Többire pontos modell után tudok választ adni.

2019. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pontosabb típust tudsz mondani?
2019. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Gs II (2015)

Igen,gondtam hogy kotelezo ra csak a dohanyboltos azt mondta nem az(lehet ugy ertette h akarok e veni)

2019. nov. 19. 06:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, vagy az eladó nem volt a helyzet magaslatán, vagy te értettél valamit félre.


A szerkezetben alapból van egy cserélhető porlasztó, ami nélkül nem is működne, de ezek viszonylag gyorsan elhasználódnak.


"Patron: Átlagos használat mellet kb. 2-4 hét. Ezután elég a patron porlasztóját kicserélni, elhasználódását égett íz, vagy csökkenő gőzmennyiség jelzi."

2019. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És a porlasztó az a vatta benne?vagy egy külön része??

Ha a vatta azt hogy lehet benne cserelni??

2019. nov. 19. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egész egységet cserélgeted úgy ahogy van.


[link]

2019. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!