Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fejhallgatót vegyem...

Melyik fejhallgatót vegyem meg a kettő közül?

Figyelt kérdés

[link]



[link]



Ez a kettő tetszik. Zenehallgatásra használnám, leginkább hangszeres zenére, de néha elektronikusra is.

Az ATH PRO5 jobban tetszi, viszont arra azt írják, hogy az egy "DJ" fejhallgató, ami nem tudom pontosan mit jelenthet. A másik, hogy nem nagyon értek az érzékenységhez, frekvenciához stb.-hez, amik ott vannak a leírásban, szóval nem tudom, melyik a jobb.


2019. nov. 19. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld fel, nyomj be egy zenét és dönts. Egyik sem rossz választás. Nem fogsz mellélőni egyikkel sem. Jó zenehallgatást kívánok.
2019. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Morzsi007 ***** válasza:
Az egyik DJ fejhallgató, a másik meg inkább mobil. Ha otthoni zenehallgatásra szeretnél fülest és hangszeret hallgatnál, lehet jobb választás egy nyitott kialakítású fejhallgató. Kevesebb méllyel rendelkeznek, mint ezek, de a közép-magas tartomány sokkal részletesebb, nagyobb a terük stb. Nézz utána teszteken. Én lehet átgondolnám újra, viszont, ha utazás közben használnád, akkor jó lehet a z M40X, amit belinkeltél.
2019. nov. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!