2 éves philips smart tv-n miért megy lassan az internet?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja vettem egy 2 éves philips Smart tv-t. De netböngésző van rajta és online filmeket vagy bármit ha le akarok játszani nagyon lassú. Rtlmost-nál pl: azt írja nem támogatott a böngésző. Lehet erre valamit telepíteni vagy ezek még ilyen technológiák? Az internet sebességem 20mb/s. Szerintem ennek elégnek kellene lenni. Laptopon szépen futnak az online filmek.
2019. nov. 20. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindegyik TV zárt rendszerű, a vírusok és egyéb problémák kivédése céljából, azaz nem módosíthatod.

Legfeljebb a firmware frissítésével.

Amellett lassúak is, gyenge a processzor ilyesmikhez. Parasztvakítás gyakorlatilag a Smart TV szerintem.

2019. nov. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
RTL Klub videókat új Panasonic tévén sem lehet nézni az RTL elavult technológiája miatt. Nem beszélve a primitív böngészőről. Amúgy ha valami most lassú, az újkorában is lassú volt.
2019. nov. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!