Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Aux bemenetnek és Jack kimenet...

Aux bemenetnek és Jack kimenetnek milyen baja lehet egy hifin?

Figyelt kérdés

Kb mennyi a javításuk?

Milyen gyakori ez a meg hibásodás?


És a hang mitől megy el a hifin?

Milyen gyakori?


És az mitől lehet hogy nem kapcsol be a hifi?

Milyen gyakori?


Nekem az a fontos hogy nagyon sokáig mükődjön a hifi AUX bemenete a hifin, hogy így tudjak zenét hallgatni és filmet nézni PC-n, az nem fontod hogy az USB CD része nem működik.


Philips mcm 166 hifi.



2019. nov. 23. 23:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Genius sw-g2.1 1250 hangfalszett van a hifire kötve jack-re.
2019. nov. 23. 23:49
 2/10 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni, szerviztapasztalatok szerint ilyen bemenetek legritkább esetben hibásodnak meg.

Legfeljebb nem működik az egész, olyan megesik, de az is csak a készülékek kisebb hányadával.

Ha jól értem, van egy jó készüléked és te már előre rettegsz egy nem létező hiba miatt.

Nézd, az élet veszélyes.

De te merj kockáztatni!

Bátran élni!

2019. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Mi okból kellene összekötnöd ezt a két eszközt?

A hifi is működik önállóan, meg a génius szett is. Valamelyik fölösleges.

2019. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

# 3 Azért van összekötve mert így jó lehet hallani a mélynyomó hangot (azt szoktam meg), és a hifi hangerejét lehet kezelni az ágyból. Régen mikkor meg vettem a Genius-t faterral és haverokkal nagyon nagy hangerőn hallgatjuk az egész házban rezgett a ajtó asztal, még a fejem is megfájdult, ez ment jó pár honnapon keresztül, és egyik nap még volt hangja a hifinek de másnapra kapcsolom be nincs, szervizbe 9000Ft-ért csinálták meg, de azt mondta a szerelő használat közbe nem szabad kibe húzkodni a hifi hangfalait (párszor csináltam). 2015-ben volt ez a gondja az óta semmi gondja vigyázok rá, meg nem is szokok már úgy hallgatni zenét meg nem is érek rá házibulikat tartani.


Van még egy hifim egy Millenium MN 9644 hifi, sajnos nincs neki AUX bemenete, sajnos nincs hozzá alkatrész a CD tálcához és alig akar ki jönni be meg nem is megy úgyhogy kézzel kel tolni húzni, disc 1 disc 2 disc 3 open gomb nehezen működik és ez szintén távirányítón is.

Kazetta része néha nyúzza a szalagot és a görgök repedtek. Bakelit része meg néha egyet nyikorog egyet ha elindul a tányér. Több honnapon keresztül ott volt náluk de azt mondták nincs hozzá alkatrész, pedig nagyon jó hifi volt.

Yamada H8220 5.1 van rá kötve ezt is nagyon hangosan hallgattuk és a Yamada meg adta magát hol szólt a mélynyomója hol nem vagy recsegett, 4500Ft volt a javítása, az óta erre is vigyázok.


Szerinted az én hibám miatt ment tönkre a Philips hifimnek a hangja?

Szerinted melyik volt a gond:

1. Hangfal kibe húzogatástól a hifin?

2. Vagy a nagy hangerő?


Tv-re is jack-re van kötve.


Így néz ki a hifim: [link] Csak nekem fekete színű.

2019. nov. 24. 10:49
 5/10 anonim ***** válasza:

"Van még egy hifim egy Millenium"

Szerintem tudjuk itt néhányan, milyen bóvli kacatjaid vannak, hiszen időnként a tudtunkra adod, meg egyéb szavaid is fel lehet ismerni.

Arra is utaltam már, noha régebben sok ilyet javítottam, még számomra is nehéz ezt megérteni, valaki miért nem hányja ki ezeket a hulladékokat, ahová valók. A Hulladékudvarba.

2019. nov. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért sok emlék fűz hozzá, és én saját diánként kereset pénzemből ilyeneket tudtam venni, nem volt nálam olyan mint mai fiataloknál hogy anya ezt kérem meg ezt.
2019. nov. 24. 13:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha emlék, attól még lehet szobadísz is, vagy inkább műhely vagy garázsdísz, mivel azért egy igényesebb lakberendezést nem nagyon dob fel szerintem.

Nem olyan, mint az Energomat mosógép, ami nekem is családi emlék. De ez legalább végzi a dolgát tisztességesen és minden alkatrész kapható hozzá. Továbbá ennek a példánynak még a külseje is esztétikus, nincs lerohadva.

Ráadásul jó kompakt konstrukció, még kevesebb helyet is foglal, mint a mai gépek.

2019. nov. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem, Már nem is akarok úgy vele foglalkozni de azért örültem volna utoljára meg lehet menteni.


Akkor ezek közül melyik a kacat cuccaim:

Sony Bravia KDL-32R400C TV

LG L194WT LCD Monitor

Philips mcm 166/12 hifi

Philips VCR VR550 vhs

Philips DVDR3480/58 DVD felvevő

Yamada h8220 házimozi

Millenium MN 9644 hifi

Genius sw-g2.1 1250

Trion vision TR-6117 DVD lejátszó


Remélem az összes cuccom nem gagyi, szerinted?

Szerintem LG, SONY, Philips, Genius jól ismert márka és minőségi cuccokat gyárt nem nanomét.


Genius PC-s egerem is már nagyon régi és csak 1500Ft-ba került anno.

2019. nov. 24. 14:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezek közül nézelődtem, csak szerintem ez mind rossz márka: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorak..
2019. nov. 24. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi baja lenne? Általában semmi. Nekem kb. 20 éves a Philips hifim, arról szól a tv (vagy médiabox), a DVD és a laptop hangja. Cserélgetem az RCA-kat, mert elosztóval rossz a hangminőség. Eddig még simán bírja.
2019. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!