Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A bluetooth hangszórót miért...

A bluetooth hangszórót miért nem ismeri fel rendesen a gépem?

Figyelt kérdés

A laptopom csak néha ismeri fel a JBL bluetooth hangszórót, akkor is többnyire bemeneti eszközként a kimeneti helyett, ÉS ha esetleg kimeneti, akkor is borzasztó a hangminőség, kicsit statikus "rádió szerű". Miért lehet ez?

Windows 10 az oprendszer, a hangszóró meg egyébként tökéletesen működik, a telefonomról például kiválóan szól.


Ezt a kérdést kiírtam tegnap majdnem ugyanígy, de túl sok konkrétumot írtam a kérdésbe magába, így szinte kizártnak tartom, hogy bárki is próbálkozzon válaszírással. :D Így hát itt van a kevésbé tolakodó verzió, kérlek ne hagyjatok hiába reménykedni.



2019. nov. 25. 02:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon nem értek hozzá, de bluetooth-al akarod csatlakoztatni? Esetleg próbáld meg jack kábellel.
2019. nov. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz egy USB BT-vevővel.
2019. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Laptop gyári oldaláról letöltötted a hozzávaló BT-drivert?

Noha a Windows is tartalmazza, de attól függetlenül szét lehet nézni.

2019. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

JBL-nek vannak ilyen gondjai.

Az a baj,hogy ha a bl hangszóró telefonkihangosító is egyben,akkor nem tudja eldönteni,hogy mire használja,és azért ilyen a hangja.Nagy energiával át tudod állítani,de a következő csatlakozásnál ugyanez lesz,ezzel nem tudsz mit kezdeni,a 2 eszköz nem tudja rendesen lekommunikálni ezt egymással.

2019. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Most látom, BT-vevőt írtam (#2), te meg adni akarsz, mint például:

[link]

[link]

Igaz, hogy vesz is.

2019. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, de ezek a bluetooth adók nagyon gagyik. Nekem is van, de sajnos ezek nem képesek maguktól csatlakozni, bár igaz, hogy ha kapcsolódik, akkor utána működik rendesen kb. 3-4 méteren belül max.
2019. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindegyik választ! A jack kábelt sajnos szétrágta a macskám, ezért gondoltam, hogy ha már eleve bluetoothos a gép is és az eszköz is, igyekszem kihasználni a vezetéknélküli lehetőségeket. :D (Ha nem lesz használható így, akkor nyilván veszek új kábelt.) Drivert egyelőre nem töltöttem le hozzá, de akkor megpróbálozom azzal is. Kis aliexpresses jeladóm meg van is épp, de azt hittem, az csak arra jó, hogy ha nincs bluetooth csatlakozás a gépen, akkor ezzel mégis megoldható. Viszont az előző gépemen sajnos ez a filléres erősítő sem működött maradéktalanul. De azért nem adom még fel, tényleg nagyon köszönöm a hozzászólásokat! ^^
2019. nov. 26. 01:38
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem is van otthon JBL meg több másfajta bl hangszóró,ami amúgy kihangosító is egyben,de csak JBL-el nem tud működni a win10 érdekes módon,azóta nálam ez a márka elvágta magát. Még a Connect it 3000 Ft-os is rendesen működik.
2019. nov. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen macskád van?
2019. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Aha, szóval akkor valószínűleg a JBL a ludas. :/ Ezt jó tudni, köszönöm!


A macska meg, bár a kérdés szempontjából irreleváns, egyébként sima házi cirmos, kíváncsi természettel és erős fogacskákkal. :D

2019. nov. 27. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!