Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinek mi a véleménye/tapasztal...

Kinek mi a véleménye/tapasztalata az alábbi TV-ről?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem egy LG vagy Samsung TV, de ár-érték arányra kíváncsi vagyok.

[link]



2019. nov. 25. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kínai, gyenge minőségű kijelzővel, időnként javításra szoruló háttérvilágítással.
2019. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ezt felejtsd el inkább. Használtan ennyiért kapsz normálisat (Samsung, LG, Sony, Panasonic, esetleg TCL)
2019. nov. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy másik témában is említettem, 1366x768 kijelzővel szerelt HD-ready típusokat ma már csak a kínaiak gyártanak szerintem.

A Vestelnél sincs már ilyen, ha jól tudom, illetve én nem láttam a szervizemben, az újabb típusok között legalábbis.

Mindennek tetejébe, az ember azt hinné, hogy ma már 4k kijelzők vannak, ezzel a fejlett technikával igazán könnyen gyárthatnának kiváló minőségű, de csak 1366x768-as kijelzőt, ami 32 collra elegendő is lenne.

Régen volt egy ilyen LG TV-m, kiváló képpel (még fénycsöves volt a háttere), onnan tudom, hogy lehetne jó is.

De nem, a mai 1366x768 már csak a legalja.

2019. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!