Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Anyukámnak vennék egy tabletet...

Anyukámnak vennék egy tabletet, netezésre, e-bankolásra. Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
A pc-je már nagyon belassult, mobilon még túl pici a billentyűzet pl utaláshoz.
2019. nov. 28. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány éves anyud? Inkább laptopot ajánlanék, ha már idősebb. A tableteken se sokkal nagyobb a billentyűzet, mint a mobilokon. Ha PC-hez van szokva, nem fogja átlátni. De ez csak az én javaslatom. Anyum 74 éves, és állandóan hülyeségeket csinál tableten.

Egy Acer ES 15 tökéletesen megfelel neki, és sokkal jobban átlátja a képernyőt.

2019. nov. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó a tablet de csak akkor, ha élmény vele a böngészés. Persze ez a notebookra is igaz.

Legyen szép nagy és könnyen olvasható kijelzője, a 3 GB RAM és 32 GB ROM a minimum, valaqmint kell egy erős és kiforrott processzor. Legyen terméktámogatása.


Huawei MediaPad T5 10 32GB-et javasolok.

2019. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xKakashix ***** válasza:
ha tablet akkor 10"-es kijelzőjűt ajánlok, de ha idősebb anyud és a pc-hez van hozzászokva, akkor inkább egy olcsó laptopot ajánlanék én is, én anyum 55, néha szokott böngészgetni tabletemen és még ő is elnyomkodja néha
2019. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 66 éves és van okostelefonja, szerintem boldogulna a tablettel. Még van olyan eü gondja, ami miatt nem tudna a laptop fölé hajolni támaszkodás nélkül, ezért is lenne jobb a tablet.
2019. nov. 28. 16:06
 5/7 xKakashix ***** válasza:

értem hát akkor nem kérdés

ezt tudom ajánlani: [link]

2019. nov. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi a különbség az LTE és a wifi között?

Az ajánlott tabletből 2 ilyen verzió van.

2019. nov. 28. 23:15
 7/7 xKakashix ***** válasza:

LTE-be mehet sim kártya is, wifisbe nem

ennyi a különbség

2019. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!