Hangfal vagy hangprojektor?

Figyelt kérdés
Adott egy 4,5m x 6,5m-es nappali aminek nagyon jó akusztikája van. Következő lenne a kérdés, ki milyen hangfalat/hangprojektort ajánlana egy ekkora helyre zenehallgatás és filmnézés szempontjából? Fontos nekem a hangfal/hangprojektor designja is. Elég letisztult minimalista stílusom van ezért szeretem a minél egyszerűbb dolgokat. A Bose 700-as hangprojektor rendszert nézegettem mélynyomóval együtt, de kíváncsi lennék hozzá értők véleményére is. Szeretem a hangos zenét és a nagy basszust, leginkább a mostani zenéket hallgatom. Ui: a vezetékektől irtózom ezért nem szeretnék erősítős megoldásokat hacsak nem vezeték nélküli lenne az. Nem kellene profi kategória elég lenne nekem egy sima középkategória is.

2019. dec. 2. 11:35
 1/3 Morzsi007 ***** válasza:

Hátha segít valamit.

[link]

2019. dec. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell idegenkedni a vezetéktől. Nekem egy 5.1 rendszer hátsó hangfalaihoz (teljes értékű, nem szatellit) összesen 22 méter drót megy, a fal mellett vezetve, plusz a jobb hátsó melletti számítógéptől 3x8 méter vissza az erősítőhöz, ami analóg 5.1-el hajtja a rendszert. Egyáltalán nem látszik a drót, az erősítő után az első hangfal és egy szekrény mögött megy el, utána bevezettem a lambéria szegője möge, a számítógépnél bukkan ki, de ott a gép saját drótjai közt elvegyül, nem feltűnő, utána a bal hátsóé mév műsorhallgatási pont alkalmatossága alatt elmenve éri el a hangfalat. Észre se venni.
2019. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha a zenehallgatás az elsődleges, hangfal.
2019. dec. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!