Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik az a legolcsóbb tablet,...

Melyik az a legolcsóbb tablet, amit még érdemes megvenni egyszerű felhasználásra? (bővebben a kérdésben)

Figyelt kérdés

Egy idősebb családtagnak gondoltam egy tabletet venni, hogy ismerkedjen vele. Nem rajong az új technikákért, de számítógépe van, és úgy gondolom egy tablet megkönnyíthetne neki bizonyos dolgokat.


Mivel idős ember, ezért játékra nem fogja használni, leginkább böngészésre, esetleg youtube videó megnézésére, skype-ra, ilyen alap dolgokra (ezeket wifin).


Egyelőre nem tudom, bejön-e majd neki a tablet, ezért azt gondoltam, hogy megvenném a a legolcsóbb még használhatót, aztán ha esetleg nagyon rákap, akkor kap majd egy jobbat.


Melyik a jelenleg piacon levők közül a legolcsóbb tablet, ami még elfogadhatóan elvinne ilyen alap funkciókat?



2019. dec. 2. 15:38
 1/3 anonim válasza:
Szia használtban nem gondolkodtál? Nekem is van ilyen úgymond kezdő tabletem, én Mamámnak vettem és most kapott egy komolyat. Szerintem elsőre elég ez a tab 3 lite is. Esetleg ha érdekel az enyém írjd meg privátban a neved és messengeren megbeszéljük. Vagy még ajánlom az A sorozatát a Samsungnak mert nagyok és jók is.
2019. dec. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Navon orpheus bejott,19 e ert vettem,hasonlo célra!
2019. dec. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megnézem ezeket, köszi. A használat is jó ötlet, eszembe sem jutott, pedig egy tablet esetén, ha nincs megtörve vagy hasonló, akkor felteszem nem nagyon számít, hogy régi.


Esetleg az akku lehet szempont, hogy milyen állapotban van, illetve cserélhető-e.

2019. dec. 3. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!