Tibi930918 kérdése:

Milyen erősítőt vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok van 2 cervin vega sl 28 am 1 hangfal 300w és nem tudom hogy milyen erősítőt vegyek hozzá ami meg is tudja hajtani?Tudnátok segíteni?vagy receivert vegyek?

2019. dec. 4. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

2x1KW-os már jó lesz,az kihajtja.

Nekem is az van.

Meg később nem kell már nagyobbra cserélni,,max a hangfalakat.

2019. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kézikönyv:

[link]

szerint 8 Ohm-on 75-150 W-ot leadni képes erősítőre lesz szükséged.


Újonnan, házi célú erősítőnek:

[link]

ebben van Wifi, Ethernet, Bluetooth, Airplay, DLNA, Internet-rádió, van benne rádiotuner (URH FM, középhullámú AM, DAB), ráköthetsz vonalszintű kimenettel ellátott eszközöket és lemezjátszót is. Csatornánként 100 W RMS-t tud 8 Ohmon. Itt elérhető a kézikönyve:

[link]

2019. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget láttam a kis könyvét és olvastam is de nem ismerek nagyon erősítőket én a denon pma 520ae ben gondolkoztam de akkor megnézem ezt is amit linkeltél :)
2019. dec. 4. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:

A "Denon pma 520ae" 8 Ohm impedanciájú hangfalnál 45 W teljesítményt ad le:

[link]

csak analóg vonalszintű- és lemezjátszó-bemenetei vannak - ehhez mérten az ára is olcsóbb.

2019. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én néznék legalább egy 2x120w-os erősítőt hozzá, de inkább 2x150... az erősítőt úgyse tudod maximálisan kihasználni, kb. háromnegyed hangerőnél már torzítani fog. személy szerint én használtan néznék valami régi, masszív, tranzisztoros japán cuccot, pl. Pioneer, Technics, Denon, Yamaha...
2019. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!