Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri várni a Ps5-re? Vagy...

Fritzspork kérdése:

Megéri várni a Ps5-re? Vagy inkább egy ps4 pro?

Figyelt kérdés
Épp azon vacilálok, hogy karácsonykor meglepjem e magam egy konzollal. Még soha életemben nem volt konzolom, csak pc-m és nagyjából annak aminek tudtam utána jártam, de eldönteni nem tudtam mi legyen. Elvileg 1 év múlva érkezik a ps5 és 60 fps-el fogja futtatni a játékokat, tehát eleggé nagy dolog lesz. De lesz annyira nagy dolog, hogy megvárjam es kiadjak érte 190 000 ft-ot, vagy sem. Előrre is köszönöm a válaszokat.

2019. dec. 6. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

a ps5 még 1 év mire jön

Az arra optimalizálst járékok meg......


Szal ha konzolozni szeretnél, akkorvedd meg most.

aztán max eladod ha nem jön be.

2019. dec. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem biztos kijon jovore es ha most tetszik egy jatek minek varj vele?

En egy ps4 slimet vettem mert nincs 4k tvm csak egy sima lg smart tv. Nem bantam meg, jobb mint egy pc

2019. dec. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 opened paradise válasza:
56%

Elvileg már a Sony is rábólintott a jövő évi kijövetelre (én pár napja még azt olvastam).

A 60fps miatt nem várnék. Amiatt, hogy lehetséges, hogy visszafelé kompatibilis lesz (ps4 játékok, vagy akár ps 3 is), amiatt már igen.

2019. dec. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 xKakashix ***** válasza:
én várok.. mivel xbox-om sem volt, ezért vettem egy One X-et és most ezzel tolom, PS-re már rakom félre a pénzt, nekem insta buy lesz nem is kérdés, így lesz egy jó box-om és egy ps-em is, sok jó játékról lemaradtam az tény, de a box kellemes csalódás volt így elvagyok és lesz mit pótolni :D
2019. dec. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat!
2019. dec. 8. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!